• efsane ya, tıp kazandım diye milleti kekleyen kız bu arkadaştan feyz almış olabilir.

insan üşenir lan, üşenir...
  • black mirror bölümü gibi yazar.
  • kendisini tanımam etmem. şu meşhur ekşi itiraftaki entry sinin üzerine aramızda aşağıdaki gibi bir yazışma geçmiştir.

mesaj1
    mesaj2

yazışmada bana söylediği gerekçe doğru mu yalan mı bilemem, entry sahibi yazarlar durumu açıklığa kavuşturabilir belki ama cerrah olduğunu iddia eden bir insanın böyle şeylere tenezzül etmesini kafam almamıştı.

ekşi itiraf entry sinde paylaştığı fotoğrafların ait olduğu kişi pratisyen hekim engin kavak, kendisi ise kalp cerrahı olduğunu her nefes alışında vurgulamış sözlükte. nerden bakılsa tutarsızlık. umarım kimseye maddi manevi zarar vermemiştir.
  • aşağıdaki entryde yazılanlar doğruysa kriminal durumlar sözkonusu.

(bkz: #71436134)
  • burayı okuduğuna adım kadar eminim. kendisini bir de (bkz: aslında zeki olmadığını farketmek) başlığına davet ediyorum.
  • ismail amca'yı öldürdüğü entrisine geberdim ya gülmekten ahahah
    yaşamadan yaşlandık be yeğen
  • yakayı ele verdiği için korkudan ödü bokuna karışıp kaçmış ruh hastası.

sözlükte doktorculuk oynayan başka yazarları da tırstırmıştır. doktorluğa dair bütün başlıklarda coşan doktor (!) yazarları, önemli bir sağlık sorunuyla alakalı bir başlıkta görememiştik. başlığı hatırlamıyorum ama o başlıkta doktorlara çok çağrı yapılmıştı bilgi için. o coşkun yazarlarımızın birinden bile ses çıkmamıştı 2 gün boyunca.

bu yazar deli. doktor gömleği yerine deli gömleği giydirelim. o da beyaz.
  • kimlik ve sanal kimlik arasındaki bağı koparıp, hatta ileri giderek bir başkasının kimliğini çalıp, bizlere gerçeklik ve hipergerçeklik tahterevallisinin nasıl da dengesiz olabileceğini gösterip, buna benzer bir çok örnekte olduğu gibi, post-modern silleyi bir kez daha vurmuştur.

tabii o bu düşünceyi baz alarak yapmamıştır fakat yapabilirdi.

internet üzerinde size dair ne varsa inceleyin, sonra aynanın karşısına geçip insanın neden aynaya bakma ihtiyacı duyduğunu düşünün.
  • kendisine çok üzüldüğüm yazar. bir insan neden böyle şeyler yapma ihtiyacı duyar? bu nasıl bir psikolojik bozukluktur? nasıl bir kendini ispat etme ve kabul ettirme çabasıdır? hurdacı olsan ne olur, cerrah olsan ne olur? kız düşürmekse olay(bu tabirden nefret ediyorum bu arada), bu şekilde tanıştığın kızlarla gerçek hayatta nasıl yüzleşeceksin?

burayı okuyorsundur dostum. bir ruh hastası ergen değilsen her şey için çok geç kalmışsın. hayata da geç kalmışsın, kadınlara da. ne evlenebilirsin ne de bir baltaya sap olursun artık. çok geçmiş olsun. bu vakada umut yok.

edit: hem zaten cerrah olduğuna inanıp sırf bu yüzden sana yazan ya da tanışmak isteyen ya da tanıştıktan sonra senle samimi olan kız varsa ondan hayır gelmezdi. gerçek bir cerrah olsaydın da olmazdı o iş. kadınlara bu konuda çok kırgınım ben de. ama yapacak bir şey yok. neyse.
  • swhswhsw:)) çok komik mevzu. şöyle bi bakim dedim neler yazmış çizmiş diye de , silmiş hep entrilerini. ancak eğer bunu okuyorsa şunu bilmesini isterim ki içimde bir ukte bırakmıştır. üstattan, hesabı silmeden önce son olarak format mormat siktir edip şu soru başlığa bir cevap entrisi girmesini dilerdim;
    (bkz: düşüyor mu böyle)
hesabın var mı? giriş yap