şükela:  tümü | bugün
  • çoğu sözüne katıldığım ama itici bulduğum insan. parayı verip her utube videosundan sonra gözükmesi ve gösterişi bunun başlı sebebi. dua etsin microsoft edge'e daha adblock gelmedi.
  • funny or die tarafından itin götüne sokulmuş şarlatan dingil. buradan izleyebilirsiniz.
  • youtube'da fitness ile ilgili bir videonun yorumlar kısmında bu ismi gördüm.
    viki türkçe sayfası da eklenmemiş. hakkında türkçe olarak bilgi bulamadığım
    şahıs.
  • tanıdığım biri övünce bi takip edeyim dedim twitter'dan. yazdıklarının hepsi çöp şeyler, beylik laflar. o neyse de etkileşimi fazla göstermek için takipçi ve otomatik retweet satın almış büyük üstad.
  • yaptigi videolarin bir cogu en sonunda sizi bir sekilde ona para odemeye getiriyor olsa da soyledigi seyler gercekten ilham verici olabiliyor. youtube da paylastigi videolar genelde 1-2 saat surelik oluyor ve adamin surekli soyleyecek bir seyi var gercekten etkilenmemek imkansiz. takip etmeye deger buluyorum kesinlikle.
  • bu adam son yuzyilin en kalifiye legal dolandiricisi. bu adamdan medet uman insan hayatinda 10 kitap okumamistir. gelir modeli, umut satarak ortalama ve alti zekadaki fakirlerin parasini almak uzerinedir.
  • https://www.youtube.com/watch?v=vqtfyuednfo

h3h3 bunu evinde ziyarete gitmiş, evde avukat ordusu takip ediyor.
  • bir instagram reklamı sayesinde, bu arkadaşa ulaştım.

ismini farklı kaynaklarda aratarak, verdiği eğitimin "feyz alındığı" kaynağa ulaştım.

haliyle bu arkadaşın reklamlarındaki gibi ferrariler, lambolar değil, kazancınızı ikiye katlama gibi nispeten rasyonel hedef vaatleri bulunan bir bestseller kitap. 67$ aylık fiyatla aboneliği olan video veritabanındaki prensipler, bu kitaptan aparma prensipler.

kitap 16 dolar, pdfi her yerde bulunabiliyor. ikinci eli 1.29.

bak buradan hareket et arkadaşım, bu ufak araştırmayı yapamayıp 67 dolar bayılıyorsan, 67 adım da sana az, en az 6700 adım, ki o da aylık 6700 dolar demek.