şükela:  tümü | bugün
  • fiyatları piyasanın neredeyse iki katı olan site.
  • "takırtakır" işleyen sisteme sahip olduğu için adının "takatuka" olduğuna inandığım online satış sitesi. prosedürler bu kadar mı kolay ve hızlı olur. not et vatandaş...
  • 300 liralık çizmeyi 180 liraya buldum hızlı teslimat yaptılar ve çok da memnun kaldım sağ olsunlar var olsunlar
  • ismine bakınca son derece dandik bir izlenim veren ancak gayet takır takır işleyen sisteme sahip firma. aldığınız ayakkabılarda tedarikçi firma kaynaklı sıkıntı olabilir ancak site kaynaklı hiçbir problem yaşamadım. ne zaman ihtiyaç duysam ulaşabildim ve süreç tam da vaadedildiği gibi işledi.

bu arada benim gibi skechers hastasıysanız başka yerde bulamayacağınız model ve fiyat seçenekleri bulabilirsiniz. aradığım modelin 44 numarasına sahip tek yer burasıydı ve mecburi bir alışveriş oldu aslında. ama bahsettiğim gibi süreç gayet başarılı ilerledi ve sonuçlandı.

kendilerine buradan çok teşekkür ediyor, site ismi konusunda bir kez daha düşünmelerini tavsiye ediyorum *
  • sipariş verdikten 1 gün sonra ürünü elime ulaştırmış firma. bu kadar hız beklemiyordum. bir çok markanın da resmi distribütörüdür.
  • her yerde bulunmayan bir ayakkabı markasının bu sitede bulunması sebebiyle bu siteyi kullandım ve süper memnun kaldım.

siparişim sonrası, sürekli bilgilendirilme ve websitesi üzerinden rahatça ürünümü takip edebilme imkanıyla; kargo, ürünün uymaması sebebiyle değişim ve yeni ürünün tekrar tedarik edilmesi ve bana ulaştırılması süreçlerini sorunsuz ve gecikmesiz hallettiler.

tek geri bildirimim sitenin dizaynında bir iyileştirmeye gidilmesi.

tavsiye olunur.
  • müşteri hizmetleri başarısız olan site.

maillere cevap vermiyorlar. canlı yardımı ise bence yanlış anlamışlar. bu sistemde de mesaj gönderiyorsunuz, size geri döneceklerini söylüyorlar ve dönmüyorlar. telefonla ulaşmaya çalıştığınızda standart ve hiçbir işe yaramayan cevaplar veriyorlar.

müşteri hizmetlerini arayıp aldığım veya alacağım ürünlerle ilgili sorularıma "bunu bilemeyiz, elbette olabilir ama bilemeyiz, kesin bir şey söyleyemiyoruz..." şeklinde yanıt verdiler sürekli.

işte bunlar hep gümrüksüz alışverişin 22 euroya düşürülmesinden kaynaklanıyor. başka yerde bulamayınca bunlarla uğraşıyoruz.