• 90'larin boyband'lerinden biri . bee gees'den cover'ladiklari how deep is your love, babe, back for good gibi unlu $arkilari vardi . dagildilar, muzik alemlerine sacildilar . mark owen child'i yapti tutmadi, gary barlow forever love'i yapti, iyi de yapti, tuttu da ama sonra ne oldu bilemiyorum . $u anda en ba$arililari robbie williams . begenerek izliyoruz .

(bkz: east 17)
    (bkz: new kids on the block)
  • new kids on the block'ın ingiliz versiyonuydu zamanında. son albümleriyle teenage kızlar ve gaylerden sonra yirmi yaş üstü tarafından da dinlenmeyi başardıktan (ve benim dikkatimi çektikten) sonra dağıldılar. beatles dan sonra en çok satan grup olma ünvanını hala ellerindedir. mark owen ın da o rezaleti yaparken the stone roses'ın prodüktörüyle çalışmış olduğunu eklemeden geçemeyeceğim.
  • backstreet boysun inglish versiyonu, daiildilar bi robbie williams kaldi zaten
    (bkz: robbie williams)
  • zamanında eh işte denebilecek şarkılara imza atan çoktaaan daaağalmış boy band. ama grup isimleri bi tuhaf "al şunu" (bkz: neyi lan) (bkz: benim anladıgım bu)
  • (bkz: gary barlow)
  • 90lı yıllardaki tüm boyband lerin kaderini paylaştılar ve dağıldılar.
  • bayrağı boyzonea devreden gruptur. prayin klibi ise göz ve gönül açıcıdır.
  • aynı kadere mahkum olan boybandlerden bir tanesiydi.
  • sozlukte hakkinda bu kadar az entry olmasina sasirdigim boy band. o zamanlardan kazandiklari paralar ile 7 nesil torunlarini ozel okulda oktabiliyorlarmis. dusunun ne kadar unlu olup para kazandiklarini.
  • mark owen, gary barlow, howard ronald, jason orange ve robbie williams isimli beş gençten kurulu, 90lı yıllar başında manchester'da kurulup londra'ya transfer olan, dağıldıkları 1996 senesine kadar toplam 4 albüm ile akıl almaz paralar kazanmış grup. 1996 yılında george michael'ın verdiği gazla 'ben solo takılıcam' diyerek grubu terkeden robbie williams'ın ardından gary barlow da aynı gazla bırakmıştır grubu. ancak mark owen* olsun gary barlow* olsun çıkarmış oldukları birer albümle başarıyı yakalayamamıştır. bu tarihten sonra sahnede kalmayı başarabilen tek üye robbie williams olmuştur.
hesabın var mı? giriş yap