şükela:  tümü | bugün soru sor
 • hiro nakamura'nın ele geçirince gücüne güç katacak katana'nın ilk sahibi.
 • --- spoiler ---

  sezon 2 bölüm 7 ile 300 küsür yıldır yaşadığını öğrendiğimiz heroes karakteri.

  (bkz: adam monroe)

  --- spoiler ---
 • cetrefilli petrelli ailesi, sylar ve kendisi dizinin asil gizli gucleridir... bu uclu oldugu surece nerede ne olacagini kestirmek cok guctur...
  ha bir de
  --- spoiler ---
  olumsuzdur...
  --- spoiler ---
 • attila atasoy a benzemektedir.. eer attila atasoy sa kocaman heroes dizisini yeni cikaracagi albumunun promosuna alet etmesini ben kiniyorum buradan.. boyle rezalet gormedim!
 • --- spoiler ---
  1671 yilinda cephaneligin patlamasi sonucu japonya'nin dort bir yanina dagilan parcalarini toplayip hayata donmesi 2007 yilini bulmustur, hayati gercek bir azim oykusudur. bir japon efsanesine gore dagilan parcalari topraga karistiktan yuzyillar sonra yagmur olarak japonya'ya geri donmus, o da t1000 misali geri birlesmistir. bir diger efsane de parca pincik olan takezo kensei'nin yuzyillar boyunca diyar diyar gezip eksik parcalari topladigini anlatir. bu efsaneye gore kensei aslinda emanet disinda butun parcalari toplamayi 1922'de basarmis, fakat emanetsiz tekrar ortaya cikmayi delikanliliga yediremediginden 85 yil daha cukunu aramis ve sonunda bulmustur.
  --- spoiler ---
 • --- spoiler ---

  aslında adam monroe değil, bizzat hiro nakamura'dır. çünkü hiro adam'ın babasının hikayesindeki gibi bir kahraman değil de ayyaşın teki olduğunu görünce takezo kensei kostümünü, maskesini giyip hikayedeki olayları yerine getirmiş, gerektiğinde adam'ı gazlamış, görevleri yerine getirmesi için zorlamıştır. ayrıca yaeko'yu aşık eden, adam'ın dark side'a geçmesinden sonra white beard'ın silahlarını yok eden de hiro'dur. kısaca bizim hiro nakamura çocukken aslında kendi hikayesini dinlemiştir.
  --- spoiler ---
 • --- spoiler ---
  sen kalk avrupadan japonyaya gel, "bu samuraylık işinde çok güzel paralar varmış hacı" diye samuray ol... bu işler öyle kolay değil takezo efendi, sene 1600 küsür diyorsun, devir şogunluk devri, yakarlar adamın askerliğini. kolay mı lan samuray olmak, hem de gayri müslime? inzibat gelip sormaz mı "senin sicil numaran ne hangi bölüktensin" diye?

  hem samuraylar kılıçlarını sırtta taşımazlar, bellerinde taşırlar. teçhizattan da aldın yani diskoyu*.

  şu hiro denen bebeye de biri kılıç tutmayı öğretsin allah aşkına, elin japonuna gidip ben mi öğreteyim katanayı nasıl tutacağını. ayıptır, günahtır...
  --- spoiler ---
 • olumsuz olmayıp son derece olumlu bir insandir.olumsuzluğu iftiradır.
 • ayyaştı sarhoştu çulsuzdu ama o ortık bir hero.