şükela:  tümü | bugün
  • yoktur herhalde. düşünsene üstünde yüzlerce liralık takım elbise var ve plazada çalışıyorsun ama ne olur ne olmaz diye soğuklardan korunmak için içlik giyiyorsun. insan düşününce bile dumura uğruyor beyin.

hayal bile edemiyorum daha doğrusu. nasıl edeyim ki? hayatımda hiç plaza çalışanı arkadaşım bile olmadı.
  • kimseyi enterese etmeyen durumdur. içliği kötü göstermenizdeki amacı anlayamıyorum bir insanın kendini hasta olmaya karşı koruması veya üşümek istememesi birilerine bu kadar mı batar...sanırsın herkesi özel şoförü lüks aracıyla kapısının önünden alıp işine bırakıyor. ilaç firmalarının çalışanı mısınız müşteri kaybetmek mi istemiyorsunuz? biri gider çirkin kadın yoktur makyajsız kadın vardır der kozmetik sektörüne çalışır öbürü gider içlik gözüne batıyor ya ona takılır. görende adam yazın içlik giydi sanacak allah akıl versin yeminle.
  • içine hiçbir şey giymeyen gayimsilerden hallicedir. aferimdir.

edit : imlâ
  • üşüyordur......
  • işe gidip gelirken metro ayazına maruz kalıyordur. :(
  • plazada hiç çalışmadım ama zegna takım altına yün içlik giymişliğim mevcuttur.* soğuğu ciddiye alınız...
  • plaza çalışanı deyince insanların aklına ne geliyor gerçekten merak ediyorum. jilet gibi abiler janti kadınlar böyle tiril tiril insanlar mı? ya da soruyu şöyle sorayım her plaza çalışanı servis mi kullanıyor ya da her plaza çalışanını servis kapı önünden mi alıyor?

o görmüş olduğunu plazalarda çok affedersiniz cv'nizde o top üniversitelerden mezun bilgisi yoksa size 3 kuruş para verirler. siz de kendinizi böyle önemli bi şahsiye hissederseniz ve size bol bol ego katar başka hiçbir şey değil.

kaldı ki plaza çalışanları göt kadar ofislerde 1567 tane adamla çalışır. en az bi kere 4 kişi olur o odada ve muhakkak bi tane menapozlu teyze gibi yazın klima açtırmaz, kışın içerisi azıcık sıcak oldu mu kaloriferi kapattırı senin sürekli yazın götünden ter akar, kışın götün donar falan. bu böyle çünkü realite böyle.

başta bahsettiğim her plaza çalışanı servis mi kullanıyor? hayır. her plaza çalışanını servis kapının önünden mi alıyor? hayır. ben kendimden biliyorum servisin kalktığı yere ulaşmak için otobüse biniyordum bi zamanlar. ee kış ayazında altımda 2 cm kalınlığı olan kumaş pantolonla sokağa çıkıp taştaşlarımdan soğuk mu yiyeyim?göndere çekilmiş bayrak gibi rüzgarda dalgalanayım mı ne istiyorsunuz abi yani?

idrar yollarını hiç üşütmemiş insan bilmez. bi kere oradan bi soğuk yeyip böyle evde 10 gün yatıp her gün sabah akşam penisilin ye bakayım altına değil içlik tuman bile giyersin.

herkesin zaten altında şirket arabası var açıyor kaloriferi öyle geliyor işe. he canım he öyle.
  • görüntü düşününce komik hatta insan eve dönünce soyunurken haline gülüyor ama o soğuğu yemiyen bilmez ve zart zart konuşur,birde sanılıyor ki hiyarli baba gibi yün içlik giyiyor herkes termal içlikten bir habersiniz sanırım.
  • soğuk amına koyim soğuk.
    tespit sıçmaya gerek yok, götümüz donuyor.
    plaza erkeği değilim, takım elbisenin içine termal içliğin kralını giyerim. seviştikten sonra da hemen içliği giyiyorum öyle uyuyorum. askerde de beyaz yün içlik giyerdim istihkaktan.