şükela:  tümü | bugün
  • totaliter rejim uygulamalarının nerelere varabileceğini gösteren enteresan bir uygulamanın faili kızlar. sevinilecek! sevin!

https://twitter.com/…ibey/status/962755578333483009
  • amk şişkosu insanları nasıl korkuttuysa ülkenin her tarafında kusursuz bir senkron var. korkudan herkes tek tip, inanılmaz bir düzenlilik yaratmış. benzeri bunların meclislerinde de vardı.
  • (bkz: komünizm)

o aralarındaki beyaz montlu orospu çocuğu her şeyi özetliyor işte. nasıl da önüne arkasına falan bakıyor acaba hata yapan var mı diye. zihniyetini siktimin herifi.

kızlar da bu hayata alışmış, bildiğin robot gibiler amına koyim. insanlıktan çıkmışlar resmen. ha güney kore'nin 1200 drone ile yaptığı olimpiyat halkası ha kuzey kore'nin 120 kızla yaptığı koreografi, hiçbir fark göremiyorum aralarında.
  • ne yazık ki bu güzelliklerin ortaya çıkmasında ki ilk neden g*t korkusu.
  • bu şey değil mi ya?
    koreografi
    (bkz: koreografi)

kareografi yazan kazmalar artık bu videoyu aklına getirebilir.
    (bkz: vertical limit)
  • meksika dalgası'ndan sonra kore yalpalaması olarak karşımıza çıkacaktır.
  • ben beğendim açıkçası. okullarda folklorik oyunlar oynarken nasıl ki herkes senkronizasyondan zevk alıyorsa, bi futbol maçında tribünlerde hep birlikte üçlü çekerken nasıl daha gür ve etkileyici oluyorsa bu tezahürat ya da skor sevinci her neyse kendilerini ve sporcularını mutlu ediyor bence.
    biz önce kendi derdimize yanalım, olimpiyatlara kaç sporcu gönderdik acaba?
    adamların savaşında yerlerine ölmüştük yanlış hatırlamıyorsam. güneyi hyundai, samsung, lg gibi firmalarla dünyayı sarsıyor. kuzeyi abd'yi tehdit edebilecek gücü kendinde buluyor.
    biz de 6 liradan benzin alalım, arabaya %145 vergi ödeyelim, ne bileyim süt tozu falan ithal edip, arap şeyhlerine otel arazisi satalım. çocuğuna bakamayıp kendini asan ananın memleketi burası, bu ayıp hepimizin unutmayın.
  • (bkz: koreografi)
  • iğrenç derecede kitlesel.
  • türkiye'de kemalist dönemdeki 29 ekim, 23 nisan kutlamalarını hatırlatıyor. üzüntü verici.