şükela:  tümü | bugün
 • müzik camiasında bir tek ferhat güzel'le düet yapmayan tımbırlak castin'e* ,temiz yüzlü iyi aile çocuğu enriko'nun* arkadaşım önce o eli indir ihtarıdır.pop müzik kültüründen çok anlamam ancak bu şarkı ilerleyen günlerde her gittiğimiz mağazada,rastgele açılan radyoda ve tv kanallarında çalmak suretiyle beynimize işlenecek sanırım.

  videoklip ise beni derinden sarsan enstantaneler barındırıyor.madem sonunda öpüşecektiniz ne diye güzelim evi,eşyaları ve hatta caanım arabayı viran ettiniz.hayır neyi paylaşamıyosunuz anlayabilmiş değiliz.ayrılcaksanız efendi gibi silin msnden,facebooktan olsun bitsin.

  buna mukabil ciara denilen hatun beyaz atlet ve kot kombinasyonunun tanrıçası olmuş,kompetanı olmuş,başbakanı olmuş.sonuçta zenciysen giydiğin kotta ona göre adam yerine koyuyor seni.

  olmuş,olmuş.
 • dün gece denk geldim klibine, büyük bir zevkle izlemeye koyuldum her zaman olduğu gibi. ancak klipte bizim karizmatik aslan yavrusu ciara yerine sarışın, daha az karizmatik bir bayan olduğunu (ki , sarah connor idi kendisi) farkettim. allah allah dedim, baştan mı çekmişler güzelim klibi, neden ki acaba, yoksa ciara ile küsüştü mü bu enrique dedim. birkaç sahne sonra ciara'nın normalde olduğu gibi eline geçirdiği her şeyi haşince havuza atmakta olduğunu gördüm. değişen tek şey, yakın plan çekimlerde ciara'nın değil sarah connor'ın yer almasıydı...
  hayır işte, sadece belli ülkelerde yayınlanan featuringlerin kliplerinden şikayetçiyim efendim ben. private emotion'da da az biraz böyle olmuştu hatırlayın, bizim canım sertab erener'imiz klibe adeta yamalanmış gibi duruyordu. evet, sarah connor'ın da başına aynı şey hatta kat be kat fazlası gelmiş. klipte ciara hala var, enrique ile yakın temasa giren, en sonunda öpüşen o, sarah connor ise orda ciara'nın kavgada yanında getirdiği destekçi kız arkadaşı, efendim, enrique'nin 'bak kızım, bu enrique zamanında bana da böyle yaptı, bende aldım sevgimi mevgimi durma sen de haydi bakalım' şeklinde gaz veren eski sevgilisi veya enrique'nin kendisine karşı her zaman duygusal anlamda bir şeyler hisseden ancak açılamayan fuckbuddy'si gibi durmuş. hayır, bir önerim de yok bu durumda, klipte yer almamaları olmaz, yapmayın kardeşim belli ülkelerde yayınlanan featuringler desem olmaz. ne olacak bilmiyorum işte. bu da böyle bir rahatsızlığımdı sevgili sözlük, iyi bak kendine.
 • nasıl olur da böyle güzel bir parça hakkında, hele enrique ıglesias'ın bir parçası hakkında bu kadar az yorum yapılır hayret ediyorum. bana kalırsa şimdiye kadar enrique ıglesias'tan dinlediğim en iyi ilk 5 parça arasına girer. ilk defa bu kadar ünlü bir sanatçı için "underrated şarkısı olma" durumu gerçek olmuş sanırım. şaşkınım sözlük.
 • hiç beklemeyeceğimiz bir şekilde, şarkının sözleriyle alakalı bir klip çekilmiş güzel şarkı. şarkıda da bol bol "param için geldin", "paran için mi geldim sanıyorsun", "ben mal mülk sallamam", "malımı al mülkümü al, olsa gel samur kürkümü al" diyorlar birbirlerine. her ikisi de ben sana aşkımı verdim, sen bana bişiler aldın. şimdi al onları çünkü ben de aşkımı geri alıyorum; diyorlar. klipte de her şeyleri parçalıyorlar, arabayı boydan boya kirletiyorlar fln. güzel olmuş bence.

  ayrıca son zamanlardaki favori parçam. arka arkaya dinliyorum, hiç sıkılmıyorum. öyle güzel bi şarkı işte. helal.
 • insanlar bunu dinleyip de ajdar "alırım senden tüm sevgimi" diyince dalga geçiyorlar, işte budur bendeki üzüntü. olay pazarlamada bitiyor diyoruz da inanmıyorlar arkadaş...
 • single fransa'da ciara yada sarah connordeğil, tyssem vokalleriyle yayınlanmıştır..
 • birbirine cok yakismis enrique iglesias & ciara ikilisinin gercek hayatta da beraber olmalari gerektigini dusundurten, klibinin ugruna ne kadar para harcandigini merak ettigim, bu aralar surekli dinledigim hos sarkidir.
 • fena dile takılan, ritmik ve de güzel şarkı.insanın klipteki gibi gördüğü her cismi havaya uçurup parçalayası geliyor,niyeyse.
 • harika bir enrique & ciara dueti.

  red one
  ciara
  enrique

  (enrique iglesias)
  go ahead
  just leave
  can’t hold you, you’re free
  you take all these things
  if they mean so much to you
  i gave you your dreams
  ’cause you meant the world
  so did i deserve to be left here hurt
  you think i don’t know
  you’re out of control
  i ended up finding all of this from my boys
  girl you’re stone cold
  you say it ain’t so
  you already know i’m not attached to material

  i give it all up, but i’m taking back my love,
  i’m taking back my love,
  i’m taking back my love,
  i’ve given you too much,
  but i’m taking back my love,
  i’m taking back my love, my love, my love, my love, my love

  (ciara)
  what did i do?
  but give love to you
  i’m just confused
  as i stand here and look at you
  from head to feet
  all that’s not me
  go ahead keep the keys
  that’s not what i need from you

  you think that you know
  (i do)
  you made yourself cold
  (oh yeah)
  how could you believe them
  over me i’m your girl
  you’re out of control
  (so what)
  how could you let go
  (oh yeah)
  don’t you know i’m not attached to material
  song words are provided by geniusbeauty.com

  (enrique iglesias&ciara)
  i give it all up, but i’m taking back my love,
  i’m taking back my love,
  i’m taking back my love,
  i’ve given you too much,
  but i’m taking back my love,
  i’m taking back my love, my love, my love

  (enrique iglesias)
  so all this love, i gave you take it away

  (ciara)
  you think material’s the reason i came

  (enrique iglesias)
  if i had nothing would u want me to stay?

  (ciara)
  you keep your money take it all away

  (enrique iglesias&ciara)
  i give it all up, but i’m taking back my love,
  i’m taking back my love,
  i’m taking back my love,
  i’ve given you too much,
  but i’m taking back my love,
  i’m taking back my love, my love, my love, my love, my love
 • her yeri dağıtıp, mekanın hatta güzelim arabanın amına koyan, izlerken benim içimi cız ettiren klibe sahip şarkı.