şükela:  tümü | bugün
 • oynayanlar bir yana filmin baslamasi ile badin (u2) girmesiyle full konsantrasyonu hak eden film.
 • 30 temmuz'da "hayatın benim" ismiyle vizyona girecek film.
 • oliver martinez'in figüran gibi rol aldığı filmdir. angelina jolie'nin adeta oyunculuğunu konuşturduğu, "bu güne kadar beni vicudum için seyrettiniz, ama işte ben böyle bir oyuncuyum" dediği filmdir aynı zamanda.olayların gerçek yüzünü anladığı zaman konuşamaması ve etrafa donuk bakması oyunculuk performansını doruğa çıkarmıştır.
 • sonu inanilmaz sekilde yapay olan, seyircide aslinda sinemada izledigi sonun aslinda yonetmen ve yahutta senaryo yazari tarafindan planlamis asil son olmadigi izlenimi veren, seyirciye icten ice "kesin test screening yaparlarken amerikali halk filmin sonunun degismesini talep ettigi icin degistirilmis bu filmin sonu" dedirten bir film.

  film boyunca yönetmen seyirciyi cok karanlık ve farklı bir sona hazırlıyor ve bu yolda seyirciye bir yiginda ipucu veriyor, lakin filmin sonunda seyirciyi sadece hüsran bekliyor oluyor çunku filmin her saniye daha kötüleşen kurgusu filmin sonunda iyice batıyor, ve film amerikada yılda en fazla iki film gören insanlari memnun etmekten öteye gitmeyen klişelerle süslü bir film olmaktan öteye gidemiyor.

  filmin basinda ki seven filmini andiran jenerik , ethan hawke'in asmis oyunculugu ve filmin ilk 15 dakikasi disinda filmle ilgili solenebilecek olumlu pek bis sey yok; yine kli$e diyaloglar, kli$e bir senaryo, ve kli$e karakterler...tabi sonuc yine amerikan yıldızlari ile dayalı döşeli hayal kırıklıgı ve hüsran....
 • sinemaya gidip para verip vermeyeceğim kiefer sutherland'in konuk oyuncu kıvamında mı yoksa adam gibi uzun uzun mu oynadığı sorunsalına bağlı, kötü olduğu hikayesinden, sonu afişinden bile anlaşılabilen holivud şeysi.
 • ismini öyle bir güzel çevirmişler ki her zamanki gibi sağolsunlar gazeteden bakarken dalgınlıkla hayatım benim olarak okuyup aman uzak durayım diyip gitmedim. ha fena mı olmuştur gitmediğim sanırsam olmamıştır. geçi angelina ablama da ayıp oluyor ama. allahtan teknoloji var, internet var.
  (bkz: divx)
 • hakkında envai cesit eleştiri okuduğum izleyenlerin yarısının ak yarısının kara dedigi, bu sebeple de gidip gitmeye karar vermediğim jack bauer filmi.
 • enteresan bir oyuncu profiline sahip film...

  zira; angelina jolie'nin dudakları kiefer sutherland'in toplam görünme süresinden daha uzun yer alıyor filmde, üstelik yönetmenin çekimlerine bakılınca filmin akışında sözkonusu dudakların daha etkin rol oynadığı havasını almamak mümkün değil...
 • ethan hawke un her zamanki gibi kötü adam rolü oynayacağını düşününce seyir açısından keyifsiz hale gelebilecek film. angelina jolie ve kiefer sutherland diger oyuncular arasında.
  (bkz: yazik)
  (bkz: hayatın benim)
 • angelina jolie'ye bir kez daha hayranlık duymamı sağlayan film. oynadığı karakterler nedeni ile de sanki güzel olduğu kadar çok da güçlü bir kadınmış izlenimini de oturttu bende.. go go angelina!