şükela:  tümü | bugün
  • - birine halı hediye etmek saygısızlıktır. bu dostluğunu ayaklar altına serdirtmek anlamına gelir.

- çakmak hediye almak ise yaktıkça beni hatırla anlamına gelir. subliminal mesajı ise bensiz çakmak bile yakamazsındır.
  • hali olayina girmicem bile ama cakmaktan o subliminal mesaji neye dayanarak cikartiyoruz biri aciklasin dedigim entrynin basligidir.

(bkz: kabadayi tarzi fesat dusunce)

edit: diger entrylerden anlasiliyor ki trollmus. ama yazdim bi kere. yigitlige pislik surup silemiyorum da..
  • - birine ampul hediye etmek saygısızlıktır. bu sizin katıksız bir mal olduğunuzu gösterir ulan kim kime hediye olarak ampul alır lan.

- parfüm hediye almak ise sıktıkça beni hatırla anlamına gelir. subliminal mesajı leş gibi ter kokuyorsun amk tekesi siktir git yıkandır.
  • - kabadayılığın raconunda; hasta, yaşlı, çocuk, kadın, sarhoş kısaca güçsüz ve aciz durumdaki ve mukabele göstermeyen insana dokunmak yoktur.

- emeğin olmayan hiç birşey hakkın değildir. delikanlı adam haraç kesmez hava parası almaz. ister amele olur ister doktor. delikanlı adam çalışır kazandığını yer.
  • -birine kravat hediye etmek saygısızlıktır. boynuna dolarım anlamına gelir.
  • "size yusuf miroğlu yasalarını bildiriyorum"

1-sizin alem dediğiniz bu bitirim dünyasının bütün raconlarını şu andan itibaren tedavülden kaldırıyorum, ayrıca racon kelimesinin telafuz edilmesini bile yasaklıyorum, dalga geçmek için bile olsa bu kelimeyi ağzınıza almayacaksınız.

2-açlıktan nefesiniz koksa dahi benden başka hiç kimseden hiçbir şekil ve ad altında para is-te-miy-cek-siniiiiz.

3-gazozuna tavla oynamak dahil, hiçbir zaman kumar oynamayacaksınız.

4-nefs-i müdafa hariç hiçbir şekilde silah kullanmayacaksınız.

5-uyuşturucu,kadın ticareti, tahsilatçılık, korumacılık, pompacılık, değnekçilik, arabuluculuk, arazi yağması, park ağalığı, ihale tezgahı gibi işlere bulaşmış bütün tanıdıklarınızla şu andan itibaren selamı sabahı keseceksiniz!

6-bu alemde polis, asker, bürokrat ve siyasetçi dostunuzda olmayacak, düşmanınızda.

7-hiçkimseye hiçbir durumda yalan söylemeyeceksiniz.

8-benimle veya bensiz yaptığınız her iyi işi unutacak bir daha anmayı bile aklınıza getirmeyeceksiniz.

9-ben dahil aramızda bu yasalara uymayan herhangi biri için asla bağışlanma talebinde bulunulmayacaktır.
  • - paketin tüm ayrıntılarını gösterme kabiliyetinde bir gömleğin cebinde uzun marlboro taşımak. işte diyemiyorsun abi o görüntü direksiyonu hafif pezevenk tarafa kırıyor. şurda müspet bir mesafeden yazayım da sevap terazisine tık sağlığım yerinde.
  • en büyük kabadayılık beyefendiliktir diye katıldığım anket.

(bkz: ekşi sözlük anket özelliği)