• şöyle "snapchat üzerinde güzel hesaplarla vakit gecireyim" dedim ama ekşi bunu atlamış. "nasıl olur ki" demeden ilk kurşunu atayım dedim. başlıyorum.

öncelikle gezi hesaplarından başlayalım.

- ingiltere'yi özellikle de londra'yı gezip snap atan dave abimiz icin: londongramer

- yine londra'yı gezip tatlı italyan aksanıyla şehri tanıtan alice bacımız için: alisinworldland

- ingiltere'de yaşayan ve dünyayı gezen türk dostumuzun snaplari için: spongebck

- istanbul snapleri paylaşan süheyla hanım için: suonedarling

- varşova'yı gezen polonyalı dostumuz için: nowawarszawa

- isviçre alpleri için: ab.sinder

- kadın gözüyle özellikle medine ve diğer kutsal mekanlar için: myeyesight ve misss2008

moda, dövmeyle ve fotoğrafçılıkla ilgilenen arkadaşlar buraya

- dövme yapımı ve dövmeler için: rebellefleurxx

- moda çekimleri ve dış mekan çekimleri için: irebas

- ingiltere'de at sahibi olan ve sık sık at yarışlarına giden lystra ablamızın at yarışı kıyafetleri ve ortamları için: lystraadams3

böyle gidilemeyen, görülemeyen kişi ve yerleri gösteren snap hesaplarına can feda.

edit: bilgiler güncellendi, yeni isimler eklendi, okumaya uygun hale getirildi. ayrıca kendi snapchat hesabını paylaşan kadın arkadaşımız için bir bu bilgi şurada dursun (bkz: sözlükçülerin snapchat kullanıcı adları)

edit 2: yeni hesaplar eklendi, popülerliğini yitirmesiyle kullanımı duran hesaplar çıkarıldı
  • teknolojiyle ilgileniyorsaniz theverge hesabını takip etmenizi öneririm.
  • gaylerle ilgileniyorsanız,

(bkz: kerimcandurmaz)
  • hayallerimden birini gerçekleştirmekte olan adam için: jaguarandtiger
  • ünlü sevenler için:

kardashian ailesinin hiç yerinde durmayan, sürekli snap atan ismi kylie jenner: kylizzlemynizzl

kardashian ailesinin belki de en cool ismi, dünya tatlısı: kendalljenner

çok fazla snap atmasa da arada görmek de yetiyor: rihanna

kendall jenner'ın biricik kankisi gigi hadid: itsgigihadid

ve gigi'nin en az onun kadar güzel kız kardeşi bella hadid: babybels777
  • - kozmetik meraklıları için markaların kampanyaları, yeni ürünleri, indirimleri, ürün denemeleri filan paylaşan bir güzellik uzmanı hesabı : makyajvguzellik

- kızlar için çok takip edilesi olduğunu düşündüğüm bir hesap. kozmetik anlatıyor genelde, çok eğlenceli ve renkli bir kişilik :
    ojelerfora

bu alanda benzer hesaplar yollarsanız editlerim. *

edit: işbu entry benzer kategoride derleme olması amacıyla gelen mesajların doğrudan kopyalanıp yapıştırılmasıyla oluşturuluyor.
  • hayret nasil yazilmamis sasirdim ; mika_slowana.

not 1 : evliler,sevgilisi olanlar hic bulasmasin.
    not 2 : snapleri insan icinde acmayin.
  • bazen bayağı bulsam da gülüp eğlenebildiğim için mika.slowana

mesela küçük pipi taha özer'in pipisini görmeye gerek yoktu. götü de parlakmış
  • barcelona'nın snapchat hesabını sırf arda'nın soyunma odasına giderken bayrampaşalı yürüyüşünü görmek için takip ediyorum. siz de arda'nın soyunma odasına giderken bayrampaşalı yürüyüşünü görmek istiyorsanız takip edebilirsiniz.
  • yaklaşık iki yıldır hayranlıkla takip ettiğim geeohsnap gündelik hayatta yakaladığı kareleri muhteşem çizimleriyle renklendiriyor.
hesabın var mı? giriş yap