şükela:  tümü | bugün
  • oyun ve yayıncılık sektörünün inanılmaz bir boyutlara ulaşmasından sonra bu başlığın açılması gerekiyordu.

türkiye ve dünyadaki popüler yayıncıları zaten herkes biliyor. ben geri planda kalmış, ilerlemeye çalışan, az izleyicisi olan birkaç yayıncıyı paylaşıyorum. (yayıncıların hiçbirini tanımıyorum. reklam amaçlı açılmış bir başlık değil. umarım öyle de devam eder)

1- so fast aim (rainbow six siege oynayanlar için türkiye'nin 1 numarası)

2- ortharion muhabbeti güzel kendisini izleten ender yayıncılardan

3- vvassago - çok sağlam bir pubg yayıncısı. denk gelirseniz takip edin.

4- vicrains şu sıralar pubg oynuyor. millet mithrain diye ölürken bu çocuk geri planda kalıyor nedense.

5- jabbabc - türkiye'nin en iyi rainbow six siege yayıncısı olabilir. hafta sonları abonelerine özel turnuvalar düzenliyor ve sunumunu yapıyor.

6- katangg - bu kız çok minnoş. cs go, pubg falan oynuyor. hemcinslerinden çok ayrı.

7- torwak - çok kaliteli bir yayıncı daha. eskiden pubg oynardı, şimdi yeni oyunlara yöneldi gördüğüm kadarıyla.

8- gamerrocko - ergen yayıncılardan sıkılanlardansanız izlemenizi tavsiye ederim.
  • hearthstone oynayanlar daha da önemlisi arenaya gönül verenler için kesinlikle şu yayıncılardır:

1- basarcos - eğitici ve keyifli arenalar için kesinlikle izlemeniz gerekli, genelde 20.00-00.00 saatlerinde yayında olur.
    2- shadybunny - başar hoca seviyesinde belçikalı bir kardeşimiz, gündüz kuşağında 7-8 saatlik yayınlar yapar.
    3- dreads - sağlam arenacı bir diğer arkadaşımız, tek kötü yanı kanadalı olmasından mütevellit sabah saatlerinde izleyebiliyoruz.
    4- ortegonhs - bir diğer yerli arenacımız ortegon, kendisi genelde gündüz kuşağında online olup, 7 altında win aldığı nadir görülmüştür.
  • www.twitch.tv/halledenler

naçizane arkadaşlarla interaktif yayıncılık hizmeti verdiğimiz kanalımız.
    anlık bu hizmeti vermekteyiz bekleriz.
  • eski adıyla (bkz: party chat) şu an ki adıyla (bkz: pixopat) nezih bir çiftin muhabbetini izlemek isteyenler için platformun en kültürlü ve en akıllı kanalı.
  • tık

eğlenceli muhabbet oluyor genelde. hafta sonları ve hafta içi akşam 8 den sonra blackout yayınlarını takip edebilirsiniz.
  • mikyas59, levo, thaldrin, beyazsakalonur
  • just chatting türkçe kısmından meowture, razorflowers1, hedablida, medyaajani,marsthales göreceli olarak az seyircisi olan ama düzenli olarak yayın yapan denk geldikçe izlediğim yayıncılar.

takip edin, abone olun, cheer yapın, bağış atın ya da benim gibi sadece izleyin.*
  • selamlar dostlar. işlerin duraklaması ile oluşan zaman boslugundan yararlanarak 2 gün önce yayın açmaya basladım. malum tum arkadaslar çalıstıgı için oyun oynayacak kimse olmuyor. gelin birlikte oynayalım. pubg, dota 2, autochess, overwatch, apex, ark survival evolved ve daha bir çok oyun oynayabiliriz. vakti olanlar yeşillendirsin.
    (bkz: https://www.twitch.tv/cealestes)
  • ingilizce bilenler cohh carnage isimli yayıncıyı mutlaka izlesinler. fortnite hariç her tür oynu oynuyor ama favorisi deus ex tarzı rpg oyunları