• özünde instagram, twitter vb. sosyal medya hesaplarında şaşırtıcı derecede az takipçisi olmasına üzülünen ünlüler. yer yer buruk hissedilen, yer yer yadırganan, çoğunlukla da sosyal medya kullanıcılarına sinir olunan olaylar zincirinin bir umutla savunulan kahramanları.

birisi bana çocukluğumuzun efsanesi dennis rodman'ın nasıl olur da 121 bin takipçicisin olmasını açıklamalıdır mesela.

https://www.instagram.com/dennisrodman/

nasıl olur da fatmagül fakı'nın dennis rodman'dan daha fazla takipçisi olur?

nasıl olur da scottie pippen'ın 850 bin takipçisi olurken ivana sert'in 2 milyon takipçisi olur?

5 şampiyonluk yüzüğü bulunan reyiz ron harper reyiz'in 15bin takipçisinin bulunmasına hiç girmiyorum. sıradan bir türk kezbanından bile az takipçisi var efsanemizin. gidin anca kerimcan durmaz'ı takip edin yellozlar.

bütün dünya bir araya gelip 80 kuşağına şaka mı yapıyorsunuz nedir? şimdi bu durum eski jenerasyonların daha az sosyal medya hesabı kullanması ile vs açıklanabilir ama ben şahsen bu açıklamaları kabul etmiyorum. sabah sabah derdimi sikeyim o bir yana da hepiniz mi 2000 doğumlusunuz lan!
  • beşiktaşın kara boğası daniel amokachinin 2bin takipcisi var adam bide ikiz cocuklarını beşiktaşın alt yapısına vermiş diye biliyorum
  • (bkz: az ünlü) olarak tabir ettiğimiz zümrenin tümü bu katagoride girer. kek mi yoksa tart mı ne olduğu belli olmayan ülker kekstra misali ortada kalmış halleri içimi acıtıyor.**
  • (bkz: cansu dere)
    memleketin en güzel kadınıdır kendileri. paylaşımlarıyla da takip edilir, ettirilir.
hesabın var mı? giriş yap