şükela:  tümü | bugün
 • varini yogunu sokak hayvanlarina yatirip, barinak acan yunan bir abimiz taki. barinagin adi "takis shelter". ara ara videolarini izliyorum ve icim gidiyor. adam benim hayalimi yasiyor. ne diyem, darisi basima.
 • https://www.youtube.com/…l/uckrkmmayxc9vgna6zjyyscg

  zamanında bar işleten dj'lik yapan takis abimiz varını yoğunu satıp dağa bayıra yerleşip köpekler için çok geniş alanda ve farklı farklı bölümlerde barınak inşa etmiş. kendisi konteyner içinde yaşarken ilgiye ekstra muhtaç olan 15-20 hayvanı da o konteynerın içine almış. totalde 300 civarı köpekle ilgileniyor, birkaç keçi birkaç kedi vs de var.(inşası süren tüm barınağı tepeden gören gönüllülerin kalabileceği düzgün bir ev var hayırlısıyla biterse hem kendisi hem de konteynera aldığı hayvanlar için -ayrı izole bölgede olacağından- büyük rahatlık olacak)

  çok mübarek bir adam. her gün gidiyor çöplerden ıssız yerlerden terk edilmiş yavrucakları topluyor barınağa getirip ilgileniyor veterinere götürüp sağlık sorunlarını çözüyor.

  avrupa'nın birçok yerinden abimizi ziyarete geliyorlar. kimisi sahipleniyor kimisi yuva bulana kadar bakımını üstleniyor. takis'in istediği şey de bu, barınaktaki yavrucaklar yuvaya kavuşsun ki yeni geleceklere yer açılsın. çünkü insanlar arsızca tatlı minnakları sokağa atıyor.

  şuraya mübarek abimizin kanalının linkini bırakalım en azından izleyerek beğenerek abone olarak destek olalım:

  https://www.youtube.com/…l/uckrkmmayxc9vgna6zjyyscg
 • helal olsun adama
 • en sevdiği köpek grioula, en sadık köpeği max olan güzel ruhlu insan takis’in hayvan barınağı kanalı.

  ben her gece yatmadan ve uyandığımda izler; bir erkeği erkek yapan en önemli şeylerden birisinin çaresiz, güçsüz canlılara şefkat göstermesi olduğuna inanırım. sadece izlemeyin lütfen, yardımlarınızla destekleyin.
 • https://m.youtube.com/watch?v=ruibdi69dv8

  video ile tanıdığım güzel adam..

  ön ayakları felç olan bir hayvana günde 2-3 saat egsersiz yaptırarak ancak 6ay sonra yürütmeyi başarması...tabiki barınağa gelen gönüllülerinde yardımıyla diyor ama...

  adam tüm yüreğini, varlığını koymuş..
  norveçten sahiplenilen köpeğin karda koşuşunu izlerken aklıma, zulüm/acı/dayak/işkence/açlık/soğuk vb. cefalardan sonra ölüme bir kaç gün kala
  "buummm" takis piyangosu ve mutlu son...

  paypal vardı bilmemne vardı bağış(donation) bir tık uzaktaydı..

  bari youtube hesabı olanlar takip edip beğeni atsında reklam geliri artar..

  el atıver sözlük!