şükela:  tümü | bugün
  • mükemmelliyetçi.
    aynı zamanda her cümlesi mantık kokuyor.
  • yeni yazar, hoşgelmiş buralara.
  • benim gibi yeni bir yazar, benden önce gelse de yine de hoşhelmiş. yazdıklarını kaçırmamak için badi olarak ekledim kendisini gerçekten de çok hoş yazıyır tam benim kafadan.
  • an itibariyle sessiz sedasız birlikte isyan ettiğim yazardır.

(bkz: badi)
  • badilere eklemelik yazar. italyan kültürü bilgi birikimi kuvvetli, haliyle kahve işlerinden de anlıyor. spesifik zevkleriniz ortak çıkabilir aynı zamanda. değişik bir kişilik.
  • aynı okulda bulunmuş olduğumuzu uzun zamandır biliyor olduğum güzel insan. çok farklı.

hakkımda bilmediği birşey vardı aslında. birini dinleyeceksem mutlaka tanırım o kişiyi. tüm entry'lerini okurum öncesinde. bana anlattığı, hakkımda yeni yeni öğrendiği herşeyi biliyordum zaten ben.

ha bu arada, benim için seçtiği parça çalıyor şuan. etkisinde yazmıyorumdur umarım. *

beni hiç tanımadığı halde beni dinler misin dedi. çok seyrek yaşadığım birşey yaşadım o an aslında. çaresiz hissettim.
    bu denli muhakeme yeteneği yüksek, akıllı, akıl alamayacak kadar zevkli birinin çözemediği bir şeyi benim gibi biri nasıl çözebilir ki.
    insanlar kendileriyle ilgili kararlar verirken sahip olduğu becerileri pek işlerine yaramıyormuş, tekrar anlamış oldum.

hayatındaki insanlara şans ver güzel insan. herşey gönlünce olsun..
  • tanımadığım pek sevgili badim. kendisini takip etmeyi seviyorum.

--- spoiler ---

bence çok iyi bir insan *

--- spoiler ---