• bölümler ilerledikçe inanılmaz sempatimi kazanan karakter.

ilk bölümlerde hapishanede bizim muhteşem 4'lüye yaptıkları yüzünden haliyle sinir oluyorduk ama senaristler çok enteresan bir karakter haline getirdiler. gerçi ilk bölümde ibrahim tatlıses şarkısı eşliğinde atletli tempo tuttuğu halinde nasıl bir şey olacağı belliydi. artık triplerine, konuşmalarına bayağı bayağı gülüyorum ben; "ner den tanı yor sun be ni? ne is ti yor sun ben den!?" hehehe.. tam bir metroseksüel kro-ayı modunda bir karakter.

yalnız hala daha o manikürlü uzun tırnakların, güzel bakımlı ellerinin mantığını çözemedim. böyle bir adamda niye öyle eller var? takoz irfan el bakımına neden düşkün? bi ri a çık la sın ba na bu nu? :)

(bkz: suskunlar)
  • insan evladı.
  • tam bir epic faile konu olmuşluğu vardır. konuşması ve hareketleriyle suskunlar dizisinin en ilgi çekici karakteriyken bir anda konuşamaz hale getirilmiştir senaristler tarafından. dizinin takoz susunca dizinin verdiği zevkin yüzde ellisi piç oldu zaten.

adamın avukat deyişi bile yeterdi be.
  • konuşmalarını heceleyerek yaptığından mütevellit yeni bir sokak ağzı yaratacağı kesin.
    - se nin zeki yle ne a la kan var a vu kat...???

gerçek hayattaki adı mehmet özgür köksel'dir
  • yeni sezonun ilk bölümündeki görüntüsüyle sağlam mideye sahip olanların bile kusmasına vesile olabilecek karakter.
  • mehmet ozgur köksel degil mehmet ozgur tarafından canlandirilmaktadir.
  • bu karakterin hapisanedeki çocukluğunu canlandıran küçük oyuncu da en az mehmet özgür köksel kadar başarılı. onun bire bir kopyası mimikleri biraz zorlama (ve sonradan; zira ilk bölümler onun gibi konuşmuyordu) olsa da kanaatm değişmiyor. mehmet özgür köksel, zaten efsane bir oyunculuk sergiliyor. bundan sonraki benzer dizilerde çok fazla taklit tipler göreceğiz.
  • yalan dünya dizisindeki orçun'a benzettiğim karakterdir. öyle ağzını yüzünü şekilden şekile sokarak konuşması falan. şerif, sarı ve ıska' yı karşısına alıp ''üçünüzde benim bebeklerimsiniz'' dese tam süper olacak. ya da ka-fa-yı ye-dim ben.
  • çok kötü adamdır.
hesabın var mı? giriş yap