şükela:  tümü | bugün
  • ben hayatımda böyle kenetlenme görmedim arkadaş. askerinden polisine, yobazından laiğine, ak partisinden chpsine, yaşlısından çocuğuna herkes taksici denen orospu çocuklarına karşı birleşmiş haldeyiz.

sanırsın kurtuluş savaşı veriyoruz. fetöye bu kadar birleşmedik lan.

ama çok ta memnunum. özellikle izlenmesi gerekenler arasında tbbm ye sızmış plaka sahibi milletvekilleri olmalı. kendilerini ele verecekler yakında daha fazlası.

(bkz: akif hamzaçebi) (bkz: chp) (bkz: uberi istanbuldan kovacağız)
    (bkz: metin külünk) (bkz: akp) (bkz: uber iç güvenlik tehditi oluşturuyor)

bu tür adamlar işte esas hesap sormanız gereken. şov yapan maymunların arkasını dayadığı adamlar bunlar. kendi gelirleri kesilmesin diye ortalığı ateşe vermekten çekinmeyecek derecede sorumsuz bir zihniyet. bu yüzden :

(bkz: istanbul taksicilerine boykot)

binme bindirme. uber kullan. olur da sana denk gelir bol bol telefonla kayıt et işlenen suçları ifşa etmek için ki toplu halde suç duyurusunda bulunarak görmezden gelinmemesini sağlayalım.

özellikle saçma sapan anneanne masalı 'aman binme çocuum saldırıyorlamış' tadındaki şeyleri sallama, her önüne gelen ite boyun eğersen önünü alamazsın hayatta. zaten sürücüyü geçtim, olası bir durumda kullanıcıya zarar gelirse sokaklarda elektrik direğinde taksici sallandırırlar. yolda yürürken bile başka konu konuşulmuyor, herkes taksicileri suçlayıp küfrediyor. fitili yanacak barut fıçısı gibi herkes, çünkü bu orospu çocukları aramızda geziyor. ubere bineceği için korkacak olan sen değil, yarın bütün gün tur atacak taksici itler olmalı. bu gerginlik ortamında artık gaspçılar için çok kolay hedefler. ölü bir taksici nefret suçu kapsamında sayılabilir, sksen bulamazsın ucunu.

eğer mümkünse korsan taksi de alternatif. artık her yerdeler. bakkaldan bile öğrenebilirsin ama güvenmediği adama da söylemezler. bulmak çok kolay artık, 10 arabası olan korsan taksi biliyorum neredeyse tüm mahalleye çalışan.