*

şükela:  tümü | bugün soru sor
 • üst edit 3: yahu sözlükte açılan her başlığa mutlaka ''aramaya inanmak'' yok efendim ''dil bilgisi kurallarına uymadın sen türkçe bilmiyorsun''demeler. hayır yani bunları diyen yazarların anti-sosyal ve hayattan zevk almayan ancak burada var olmaya çalışan tipler olduğunu düşünüyorum sonuçta bu platformda bulunan tüm yazarlar kusursuz dil bilgisi bilmek zorunda diil ya da bir başlık açarken açacağı başlığı bulamamaktan kaynaklı diğer yazarlardan orantısız eleştiri almamalı. amk herkes başlık avcısı , dil bilgisi avcısı olmuş. ancak bu şekilde ego mastürbasyonu yapıyorlar sorsan sosyal hayatları başarısız suskun ve girdiği her ortamda kendini ifade edemeyen kişiler( istisnalar hariç). o yüzden cahil edebiyatı yapmayın lümpen tayfa....

  üst edit 2: şu ''aramaya inanın'' lümpenleride bitmedi gitti. haytlarında tek becerebildikleri şey '' aramaya inanın'' yazmak haa birde -de -da ayrı yazılır tayfası var tdk nın maaşlı çalışanları sanki amk her boka maydonoz.

  üst edit: ^^beyin yaan^^ yazmışım doğrusu ''yakan '' olcaktı ''k'' harfi basmamış klavyede kusura bakmayın.

  beyinlere dikkat

  taksimetre 75 tl yazıyor ancak kafası güzel müşteri taksiciyi delirtiyor. gece gece iyi güldüm valla yaeah
 • lan biriniz de aramaya inanın be.

  (bkz: taksiciyle para ustunu tartisan enteresan musteri)

  kaçarsa: ss
 • kaçarsa yazmışsın da herkesi kendin zannetme kaçak:)
 • aramaya inanan lümpenler demiş mal! mağaradan yeni çıkmış gelmiş başlık açmış, onu da becerememiş, sonra burada aramaya inanmak bakınızı veren adama laf sokuyor! amk ülkenin özeti lan herif!
  sizi yazar yapanın amk ben zaten...
  utanıp entryi sileceğine, birde laf sokuyor sığır aklınca...

  (bkz: #60380017)

  al oku da, neden aramaya inanmalısın öğren davar!
 • (bkz: mağara)