şükela:  tümü | bugün
 • yaya geçidinde yasli kadina yol veren önündeki aracin soförüne ithafen:
  - ammina godugumun meleeggiii

  üzerinden kaç yil geçti hatirlamiyorum ama adamin sesi hala kulaklarimda.

  edit: ne güzel bu baslikta üstüme kalmis.
  (bkz: basligin evlat edinilmesi)
 • dişi yayaya yol verilir ve alınan teşekkürün ardından söz konusu yayanın arkasından bakarak;
  -yavrum ben o tamponu göreyim diye geçirdim seni. reca ederim, kaymak kıçlım benim.

  (bkz: kaymak gibi kadin poposu)
  (bkz: kaba et)
  (bkz: kaba erkek)
 • -her tarafı kazdılar içine ettiler aslanım. getirmiyorlar ki mahalleye buraların adamını, burada doğmuş büyümüş, buraların her deliğini bilen delikanlısını, gel bak o zaman nasıl gıcır gıcır buralar.
 • -bitmiş bu istanbul bitmiş. okeye dönüyo wallahi billahi.*
 • -bi gün mercedes'e binen bi adamla tanıştım, bana dert yandı bu arabayı aldım ama hiç karı kız kaldıramıyorum diye, dedim mercedes'i almışsın ama kadınlar senin aç kalmamak için sıçmadığını gözlerinden anlıyolar o yüzden binmiyolar senin arabana. adam sinirlendi dedim ben buna gel iddiaya girelim 100 milyonuna; laf atıcaz bi kıza sen mersoyla ben taksiyle kim kaldırırsa kızı alıcak parayı. gitti bu kıza laf attı kız oralı bile olmadı, arkasından ben gittim tak 2 dakka sonra kız bindi arabaya. sonra kıza sordum neden mercedes'e binmedin diye. kız "ne binicem onun arabasına mercedes'i almış ama aç olduğu her halinden belli" dedi.
  yaaa işte evladım böyle cimri olmayacaksın bu hayatta, yoksa paranla pulunla rezil olursun.
  -peki abi.
 • iki kız iki erkek taksiye biner. taksici önde oturan erkeğe sessizce:
  -oğlum bak hep içiyorsunuz o enerji içeceklerini doğru olmuyor. biraz fındık yiyin, ceviz yiyin, bal yiyin iyi gelir bunlar size, arkadaşına da söylersin inince.
 • tarlabaşındaki bir durağın şoförü; bir adı var mıydı bilemiyorum ama üstüste küfür olayında madalyalı olduğu kesin:

  - abi yakşamlar gündüz aça...
  - bin kardeş, anasını siktiklerim, sülalesini döllediğimin götleri, adam mısınız lan siz, ibnenin evlatları, ekmeğimle oynayan, sıramı alan aha şu taksim meydanına bile ulaşamaz, çeker vururum, cesedini de taksim anıtına karşı domaltır sikerim, arabasına binen müşterinin de -bak karısını bile demiyorum- çocununu sikerim, allahsızım 5 yaşında kızım var, ekmeğimle oynadı mı durağın sahibi olacak amcık yalçın, yapıştım yakasına, ananı avradını 10 posta sikerim dedim, bacını sike sike öldürürüm dedim, ulan dedim, fahişenin çocuğu ded...
  - abi sağdan...
 • - hiiiiç abi çekemem valla direk arka kapıyı açıp oturucam. laga luga yapmaya kalkarsa ön koltukta emniyet kemeri bağlamak istemiyorum diye geyiğe vururum. abi belki gazete filan okuycam ben yaa… adresi söyleyip uyusam peki? dolandırır lan bu sefer de yolu, hayır uyurken itiraz etmeye kalksam maymuna çekicek muhabbeti o olucak! abi bi şekilde arkaya oturmak lazım ama nasıl?
 • yavaş ilerleyen trafiğe bakıp

  'baba bunlar ölmüş, hala araba sürüyolar mınakoym!?'

hesabın var mı? giriş yap