şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bir süredir taksicilerin tepkilerini duyuyorduk fakat son günlerde uber çağırıp şoförü döven taksiciler ve uber aracının silahlı saldırıya uğraması gibi olayların yaşanmasıyla hem sosyal medyada hem de televizyon haberlerinde oldukça gündeme geldi.

  bilen zaten kullanıyordu. bilmeyen de en azından internette arayıp temel de olsa bilgi sahibi oldu. orta ve uzun mesafe ücretlerin ticari taksiye göre daha ekonomik olduğu zaten su götürmez bir gerçekken ve gelecek aracın şoförünü, aracı görebilmek ve pekala araçların zaten titiz ve vip sayılabilecek seviyede olması birçok insanı ayrıca çekecektir.

  uber kullanıcıları, bu kritik dönemde güvenlikle ilgili bir olumsuz olay yaşamaz ve şoförler de ortalama üzeri memnuniyet sağlar ise türkiye'de über kullanımı kısa süre içinde birkaç katına çıkabilir.

  emekçileri tenzih ederek; fırsatçı, dolandırıcı, trafik canavarı, her yeri yıpranmış 10 yaşında en düşük segment araba kullanan çomar şoförleri ve karın tokluğuna çalışan şoförleri bunları yapmaya iten plaka sahiplerinin bir an önce yollardan silinmelerini dilerim.
 • kendi kuyunuzu kazdınız yıllarca amk taksicileri.
  bugün uberi korkutup kaçırsanız da yarın yeni çıkan başka bir alternatifi kullanacağız!

  siz aynı kaldıkça kaybedeceksiniz!
 • taksicilerin mallığındandır.

  hoş gerçi daha kafası çalışan kimseler olsalardı zaten taksicilik yapmazlardı.
 • uber'in milyonlarca liralık reklam değerindeki tanıtımının, taksici esnafı tarafından, gerek yürüyüş yapmak gerekse suç işleyerek medyaya haber olmak biçiminde gerçekleştirilmesi durumu.
 • şu anki taksiciler gelecekte uber şoförü olarak karşımıza çıkacaklar. umarım şoförler titizlikle seçilip maganda olanlar elenir.

  geçenlerde bir taksiye bindim duraktan, adam telefonda mobil okey oynayarak götürdü beni gideceğim yere...