şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bugünkü uber duruşmasında taksici ve esnaf odası başkanının sabrımızı taşırmasınlar sağı solu yakıp yıkmak istemiyoruz demeciyle gündeme gelen durumdur. ülkemiz bir yandan fetö denen illetle bir yandan da afrinde bütün dünyayla mücadele ederken, vatanımızın bu kadar ciddi düşmanları ve sorunları varken sırf kendi gelirleri azalıyor diye tehdit etmek nasıl bir zihniyettir.umarım ki cumhurbaşkanımız bu açıklamaya haddini bildirir ve güçlü türkiye’yi bu sözde başkana gösterir.taksici esnaf odası başkanının konuşması
 • ahanda simdi ziktiler belalarını. rte'yi bir konuda destekleyeceğim hiç aklıma gelmemişti. hükümet bu dayılık göstergesine hakkıyla cevap vermeli, toma'sıyla, polisiyle hizaya getirmelidir.

  düzeltme: ilave
 • sakaysa hiç komik değil.gercekse çok eglenicez. çekirdekleri hazirlayin
 • (bkz: girit paradoksu)
  (bkz: dilemma)
 • horoz döğüştürücülerinden sonra şimdi de taksiciler tehdit etmiş, vallahi olur şey değil.

  kitleye bak amk
 • (bkz: iyi denemeydi küçükbaş)

  lakin id, idi ısırmaz. hangi t plakayı kazısan arkasından ya mütoş, ya milletvekoş ya da mafyoş çıkar.

  gücün yetiyorsa binmeyeceksin, bu kadar. binmeyebilirsen böyle ürüyen değil meleyen taksiciler görebilirsin.
 • dayıma sövseler iyiydi ama bu olmadı derhal gereği yapılmalı.
 • yoldan geçen araçlara pet şişe atmak nedir. kişiliğinizi bir kez daha ortaya çıkarmışsınız işte. yakıp yıkmak, dolandırmak, sarhoş olarak araç kullanmak, bunların hepsini bir araya toplayınca bir bok olmuyor sizden
 • istanbul'da bildiğim kadarıyla 17.000 tane plaka var, 1 plakadan 4 kişi para kazanıyor bunların da 5 kişilik oy potansiyeli olan ailesi olsa ki çocuklarını bile yetişkin sayıyorum, 17000x4x5=340.000 oy demek. devede kulak yahu, sen ubercilerin önünü aç, onlar da sana oy verir dengelenir bu iş.

  2. mahmud dönemindeki gibi devlet'e bela olan yeniçerilerin kazan kaldırması gibi. onlar da bunlar gibi aynen hapçı, hırsız, hadsız, dolandırıcı, teroristdi (trafik terorist'i), en sonunda 2. mahmud ülkenin bir dönem ordusuz kalmasını göze alarak hepsini topa tutturdu.buna da halk vaka-ı hayriye dedi, hayırlı iş olarak andı. bu arkadaşları da topa tutmaya gerek yok, ubercilere de plakayı serbest bırakacaksın bak bakalım ne olur. 20 milyonluk şehire 17 bin taksi yetiyor mu ? biz bunların ağız kokusunu, dolandırıcılık hizmetini, triplerini çekmek zorunda mıyız ? 100 tane taksici gördüysem şimdiye kadar 5 kişi ancak standart düzeyinde çalışandı. bu da %5 demek, bu %5 her zaman kendine ekmek bulur gerisini yak gitsin çayır çayır yansın. bela bunlar bela !