şükela:  tümü | bugün
  • bir grup orospu çocuğu barındıran video

bahçeşehir akbatı avm'ye yolcusunu almak için gelen uber sürücüsünün taksici terörüyle karşı karşıya kalması durumu.

kökünüz kurur inşallah !

edit : link yenilendi

edit2 : videonun yayıldığı sıralarda akbatı avm taksicilerinden, uber çalışanlarına tokat niteliğinde cevap gelmiş ; bkz : ibretlik
  • buraya bak. sarı taksi sorununa çözüm bulundu.

(bkz: istanbul sari taksi boykotu)
  • ankara izmir bursa antalya da da uber istiyoruz. "sarı piçler"
  • daha dün aynısını sabiha gökçen havalimanı için gördüm. bizzat ben de oradan biniyorum, denk gelmedi maalesef. gelse idi sonunda en az 2 yıl hapsi boylamıştı bu arkadaşlar.

yüzler belli, umarım bu şoför arkadaşımız burayı okuyordur. ağır tehdit ve hürriyetten yoksun bırakma, kısmen de dolaşma hakkından yoksun bırakma var. tertemiz 3 yılları var yani. hemen bir karakola bu görüntüler ile başvursun, yerleri yurtları da belli bu taksicilerin; polis eğer görevini yapmazsa da görevi kötüye kullanmaktan dava açılır. bu davayı direk uber şirket olarak açarsa zaten o tehdit eden zatlar hapse girmeyi garantiler.

bu ülkede adalet olmadığını bende biliyorum fakat elden başka çare gelmiyor. iyice baş kesen bir ülke oldu. bireysel silahlanmanın önemi her geçen gün artıyor.
  • bir insanı sırf para kazanmak ihtiyacından dolayı, eve ekmek götürme ihtiyacından dolayı ağza alınmayacak, insanlık haysiyetiyle bağdaşmayacak kelimelerle onu tir tir titretmenin sizin insanlık lügatınızdaki karşılığı? rezil insanlar. über ya uber. iki kat mı ücret alıyor alın abi. en azından kan emici vampir gibi muamele görmeyeceğinizin garantisini yaşarsınız.

ayrıca aynı olayın haberlere yansımış hali: (bkz: taksicilerce abluka altına alınan uber sürücüsü)
  • izlerken üzen bir video olmuş.

öncelikle uber sürücüsü ne kadar temiz bir beyfendi. bir şöför olarak olması gereken bütün kriterleri yerine getirmiş gözüküyor en başında. direksiyon tutuşu,emniyet kemeri olması,giyimi ve en önemli olan adamın yüzündeki o ışık.

diğer tarafta aksaray tarafında muhtemelen akrabaları pezevenklik yapan,karısını kızını satan. uyuşturucu satan, bu da çeşitli suçlardan (yaralama-taciz-gasp-uyuşturucu) kısa süreli ceza yatıp duraktan taksi alıp 300 lira kotayı geçmek için gerekirse adam öldürebilecek potansiyele sahip bir orospu çocuğu ve arkadaşları...

şöför o kadar hakaret içinde sakin kalmış,kavga etmemiş. bilinçli biliyor çünkü o orospu çocuklarının aracının içinde her türlü alet olacağını.yara alabileceğini.çünkü düşündüğü bir ailesi,sevdikleri olabilir..

(bkz: orospu çocuğu taksici)

o kadar küfüre karşı bu kadar dayanamazdım.

hatta bir uber sürücüsü olsaydım o orospu çocukları benim önümü keser kesmez arabadan palayı alıp kafalarını yarardım. orospu çocuğu aciz götverenler sizi.
  • (bkz: yolcuyu sürükleyerek araçtan atan taksici)
    yahu adamlar esnaf gibi değil de organize suç örgütü gibi davranıyor. binmeyin şu taksilere.
  • kalitesizliklerini "ekmek parası" adı altında mafyavari kabadayılıklarlara gizleyebileceklerini düşünen dallamaların son çırpınışları.. o taksi plaka parası da götünüze girecek, günlük yevmiyeniz de amq asalakları..
  • işte bu yüzden bu orospu çocuklarını tercih etmiyoruz, etmeyeceğiz.

orospu çocuğu taksici.