• ankara izmir bursa antalya da da uber istiyoruz. "sarı piçler"
  • uber'in kayıt dışı olduğunu söyleyen mallar var. bir sistem vergilendiriliyorsa meşrudur, kayıt altındadır. şimdiye kadar o kayıt içi olan ibne taksicilerden, siz istemeden fiş verenine rastladınız mı? sarı taksiler vergi veriyor mu? hayır. uber vergi veriyor mu? hem de her yolcu için... hangisi daha kayıt dışı, mafya bozuntusu seviciler?
  • buraya bak. sarı taksi sorununa çözüm bulundu.

(bkz: istanbul sari taksi boykotu)
  • işte bu yüzden bu orospu çocuklarını tercih etmiyoruz, etmeyeceğiz.

orospu çocuğu taksici.
  • kalitesizliklerini "ekmek parası" adı altında mafyavari kabadayılıklarlara gizleyebileceklerini düşünen dallamaların son çırpınışları.. o taksi plaka parası da götünüze girecek, günlük yevmiyeniz de amq asalakları..
  • 34 tba 43 plakalı taksici tarafından tehdit edilen uber şöförüdür.
  • düşünsenize o uber sürücüsünü böyle tehdit eden, o uber sürücüsüne böyle ağza alınmadık küfürler eden kişinin aracına her an eşiniz, kardeşiniz, sevgiliniz, çocuğunuz, arkadaşınız binebilir ya da siz binebilirsiniz. düşünemediniz değil mi? uber muber mevzusu değil, ali kıran baş kesen mevzusu... bu adamlara denetim şart, belirli kriterler şart. meslek odası, meslek yasası takip şart... bir şey yapılmalı... bir yerden başlanmalı...
  • bir insanı sırf para kazanmak ihtiyacından dolayı, eve ekmek götürme ihtiyacından dolayı ağza alınmayacak, insanlık haysiyetiyle bağdaşmayacak kelimelerle onu tir tir titretmenin sizin insanlık lügatınızdaki karşılığı? rezil insanlar. über ya uber. iki kat mı ücret alıyor alın abi. en azından kan emici vampir gibi muamele görmeyeceğinizin garantisini yaşarsınız.

ayrıca aynı olayın haberlere yansımış hali: (bkz: taksicilerce abluka altına alınan uber sürücüsü)
  • über'den başkasına binersem anamı avradımı siksinler.

aha da buraya yazıyorum. yürürüm gerekirse saatlerce ama sikseniz sizin arabanıza binmem. bitti.

(bkz: orospu çocuğu taksici)
  • sarı taksi şoförlerinin uber'e her saldırması, uber'e artı yolcu olarak dönüyor.

bundan 3-4 ay önce yine böyle bir haber sayesinde sarı taksiler boykot ederek uber kullanmaya başladım. sayelerinde lüksün ve konforun zirvelerinde evime, işime gidiyorum.

hatta öyle ki bizim aracı da uber yapmaya karar verdik.

(bkz: istanbul sari taksi boykotu)

(bkz: yolcuyu surukleyerek aractan atan taksici)
hesabın var mı? giriş yap