şükela:  tümü | bugün
 • 12 martta olması muhtemel olaydır. zira taksiciler esnaf odasının erişim yasağı için açtığı dava bu tarihte görülecektir ve oda başkanı son zamanlarda olan olaylar karşısında taksici esnafına 12 marta kadar sabredin mesajı vermektedir esnaf odası başkanı twitter hesabı
 • uberin önüne sıfır (*temsili wikipedia benzetmesi) koydururlar yine erişim sağlarız, sağlatırlar. uber gibi milyon dolarlık bir firmadan bahsediyoruz. uberxl diye app yapar sürer piyasaya.

  uber’e karşı güçlü olamayacak olan bir sarı grubun gereksiz çaba durumu.
 • 12 martta olmasa bile yakında gerçekleşecek olandır. daha neler neler yasaklandı, uber'i mi bıracaklar? gerekçeleri ektedir...

  (bkz: #74915541)
 • türkiye’de hukuk tartışılır hale gelmiş olsa da, hak arama yolunda hala en demokratik yöntemdir.
  bu nedenle desteklemediğim halde; yol keserek, adam döverek, silah çekerek hak arama yerine, doğru bir tercihtir.
  uber de hak ettiğimiz hizmeti vermeye devam etmek için karşı atağa geçecektir. bilsinler ki müşteri onların arkasındadır.
 • merak etme koçum biz alışkınız sansüre. her birimiz wiki kilitlendi diye vpn basıp geçiyoruz önüne. sen daha korsan taksiyi durduramıyorken ubere mi kaldı işiniz.

  taksicilerin zaten bitmekte olan müşterilerini iyice bitirecektir. ben hayatımda bu kadar kendi işini baltalamak isteyen ekmek aptalı bir güruh daha görmedim ya. uber kapanınca hepimiz sarı taksiye bineceğiz sanıyor adam ciddi ciddi. etraf korsan taksi dolu lan, yaptıklarınızdan sonra düşmanımı emanet etmem o bok kokan araçlarınıza ve sefil sürücülerinize.

  ulan aptalın oğlu, yaz şu sikindirik oda hesabına özür dileriz düzelmeye çalışıyoruz, yüzlerce taksi şöförünü sınava sok ve şutlayıp düzgünlerini al, git ubere şovdan da olsa özür dile çelenk yolla sığır. rekabet ortamında bile sivil olduğunu göster ki biz de seni tercih edelim.

  bu ne derece bir aptallıktır nasıl bir barbalıktır ulan? lokantalar arası çıkan bir silahlı çatışma düşün, bir daha kimse mekana gelmez ve bir aya kapanırlar. sen uber sürücüsü öldürsen kim niye senin bitli taksine binsin?