şükela:  tümü | bugün
 • bunları özel olarak bulup, özel odalarda işkenceler ile 2 yıl boyunca öldürmeden süründürmek lazım.

  tamam devlet halkının refahına karşı, tamam polislerin mantıklı düşünme yetileri yok. tamam onlara karşı şiddet kullanmayalım.

  ama bu orospuçocukları ölümden beter şekilde işkence ile yıldırılmalı.
 • çarşı tarafından ele geçirilen tomalar, lens eriten biber gazları, tünele gitmeyin, mis sokağa dönmeyin pusu var, 300 otobüslük çevik kuvvet çevre illerden hareket etti v.s...

  araplar bile sosyal medya ile ayaklandı bizimkiler hala evde taktik eylem planı yapıyor. meydanda kalanlar da iphone şarj aleti arıyor.

  aslında deneysel bir çalışma yapmak istiyorum. "taksimde iphone ve samsung şarj aleti sıkıntısı var, elinde olanlar yardıma koşsun lütfenn" diye yayın yapsam ne kadar süre içerisinde yayılacak merak ediyorum.

  oha artık. az önce facebook'tan öğrendiğim şok haber:

  "protestolar 48 saat sürerse muhalefet anayasa mahkemesinden hükümetin istifasini isteyebilecek....."

  not:olaylara karşı değilim. sadece aptallığa karşıyım

  üzerinden panzer geçen arkadaşın üzerinden 2011 yılında da panzer geçmiş.

  http://www.ypforum.com/viewtopic.php?t=7466
 • 70000 kişi toplayabilecek adamları gösteren tim.
  topla o zaman birader. topla da saygı gösterelim madem..
 • bir de şu kadar otobüs yola çıktı benzeri haberleri yayar bu tim. trabzon, izmir, en son adanademirspor taraftarları 45 otobüsle istanbul'a doğru yola çıkmıştı.

  (bkz: chelsea taraftarının istanbul'a otobüs kaldırması)
 • "polise öldürme emri verilmiş" diyen tipler de mevcuttur. "yav he he" tepkisini alması muazzamdı.
 • haklıları haksız pozisyonuna düşürebilecek tiplerdir.

  "polis gerçek mermilerle üzerimize ateş açtı" gibi tweetler atarak milleti gaza getirip, ardından "elinizde ne varsa, bıçak, silah, sapan hepsini getirin" diyebilecek kadar düşenleri de vardır.

  ayrıca bir kısmı eski fotoğraf ya da videoları paylaşmaktadır, hatta o kadar ki onların bir kısmı türkiye'ye bile ait değildir. takipçi sayısı çok olan tipler de (sanatçılar ve gazeteciler dahil) hiç incelemeden bunları yaymaktadır. yıllarca ana akım medyanın yaptıklarını eleştiren insanların bu tongaya düşmesi de ayrı bir olaydır.

  sonuç itibarı ile destek olmak isteyenler, her habere, görüntüye, tweete atlamamalı, biraz inceleyip dahil olmalıdır olaylara. aksi taktirde sokaklardaki insanları çok rahat bir şekilde zor duruma (polisin ya da karşıt kişilerin eline) düşüreceklerdir.
 • alman zdf kanalı "barbar dediğimiz türkler bir kaç ağaç için savaşıyor, türkler savaşırsa işler değişir" minvalinde bir haber yaptığını söyleyen tim.

  1- bir ulusal kanal ülkesinde yaşayan bir çok türk'e barbar dediklerini itiraf ediyor.
  2- 1.dünya savaşında da savaşıp almanlar yenilince biz de yenilmiş sayılmamışmıydık. demek ki pek değiştirememişiz işleri...
 • siz hala samanyolu mu izliyorsunuz?
 • medya sansüründen dolayı oluşan boşluğun doğru ya da yanlış şekilde doldurulmasıdır. tehlikelidir ama sansür altında mecburidir.
 • gerçek hayatta karşıma çıkmalarını ve 'ben gezi parkı hakkında dezenformasyon yapan yazarım' demelerini istediğim yazarlar.
hesabın var mı? giriş yap