• öyle bir hızla zayıflamaktadır ki bir haftada en az 67 kente ve 22 ülkeye sıçramıştır. bu hızla zayıflamaya devam ederse düşünün artık.
  • yalan haberdir.

yandaş medyanın sözlük şubesi yazarlar tarafından yine yalan haberlerle dillendirilir.

ben sikleyip yazdım, siz siklemeyin a dostlar.
  • yanlış bir gözlemdir.

(bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)

kullanmayı çok sevdiğim bu bakınızı daha önce bu kadar anlamlı kılan çıkmamıştı, teşekkür ederim.
  • taksim'de direnecek bir kolluk kuvveti yok ki neye direnilecek diye düşündüğüm başlık sıçmığı. kendi kendimize mi direnelim amk.

siz oradakileri ne sanıyordunuz? oraya buraya saldıran azığı bol gelen it sürüsü mü? gayet demokratik bir biçimde eylem devam ediyor. işinize gelmedi değil mi sessiz sakin protesto etmeleri, haklarını demokratik yollardan aramaları gelmiyor işinize. sizin polis arkasına sığınan eli sopalı kuduz köpek elemanlarınız gibi oraya buraya saldırsalar gene mazlumu oynayacaktınız ama olmadı işte ne yapalım müdür kısmet değilmiş. bütün argümanlarınız tek tek çöküyor. başka yerlerde hükümet saldırıları olmazsa, oralarda da sakin sessiz bir şekilde devam edecektir bu baş kaldırış. hadi şimdi yat uyu, bir sonraki rüyanı bizimle paylaşmayı da unutma.
  • marjinaller olarak topluca işe gitmek durumunda olduğumuz için gerçekleşen durum. akşama görüşürüz gençler.
  • cellat uyandı yatağında bir gece
    "tanrım" dedi "bu ne zor bilmece :
    öldürdükçe çoğalıyor adamlar
    ben tükenmekteyim öldürdükçe..."
  • taksim'de direnen çapulcuların aslında iş güç sahibi insanlar olmasındandır.
    akşam mesai bitince konuşalım tekrar canım ok? olaylara karışma. kib bye.
  • aklıma direk bunu getirmiştir. http://inciswf.com/1298717011.swf

kahkaha attık evet.
hesabın var mı? giriş yap