şükela:  tümü | bugün
 • vali avni'nin yaptığı açıklamada az önce duyduğuma göre, ramazan süresince çadır kurulmayacak da olsa beyoğlu belediyesinin çeşitli ramazan etkinliklerine,iftarlara ev sahipliği yapacaktır.
 • ramazan adlı eylemci abinin gezi parkındaki faaliyetleridir. bakalım neler yapacaktır?
 • olması hoş olandır.

  orası halkın diyenler bugün neden tahammülsüzlük yapıyorlar anlayamıyorum.

  siz çok özgürlükçüsünüz tabi ya. canlarım benim.

  edit: zarar verici nitelikte dezenformasyon gerekçesiyle ispiyonlanmış. sizin özgürlük anlayışınızı seveyim be.

  entrynin capsini aldım. umarım silinmez. yoksa ekşi sözlüğün muhteşem özgürlük anlayışıyla aldığı teşekkür belgeleri falan rahat uyuyamaz geceleri.

  büdüt: eğer ki o butonu kullananlar kişisel birtakım istekler ve fikriyat için kullanıyorsa yönetimin belli yetkileri değerlendirmesi gerek diye düşünüyorum. böyle bir mantıksızlık, böyle bir kafa nasıl olur yahu.

  zöge: ahahahaha özgürlük anlayışı " ben özgürsem sikimde mi dünya?" minvalinde olanlar entry de oylarmış. o değil de anlayacağınız dilden cevap vereyim mi zögeciler size;
  " benim oyum ile bu ulusalcıların oyu aynı mı olacak yani." ahahahah.
 • umarım otobüsle ak oğlanlar taşınmaz da oradaki halk iftarını gezi parkında yapar, oruç açıldıktan sonra da "her yer taksim her yer direniş" sloganlarını duyarız.
 • kulağa hoş gelendir.

  fakat kendimizi kandırmayalım, tabii ki de iftar yemeği verilecek 1500 kişi yandaşlar arasından seçilecek. biri buna sesini yükseltmeye kalkarsa da "mübarek ayda şu yaptıklarına bak, kitapsızlar" deyu din bezirganlığına sarılınacak.

  mantığı "hem devletin ekmeğini yiyeceksin hem de protesto edeceksin?" olan adamlardan aksini bekleyen var mı?
 • beyoğlu belediyesi'nin her sene yaptığı etkinlikler.

  gezi parkı eylemcilerini neden gerdiğini anlamadığım etkinlikler.
 • sadece otobüslere tıkıştırılmış ak parti gençlik teşkilatlarının ve kendi tanıdıklarının getirilmediğini hayal edersek, insan ayrımı yapmadan tüm halka açık olduğu sürece çok şukela olacak etkinliklerdir.
hesabın var mı? giriş yap