şükela:  tümü | bugün soru sor
 • taksimin yeni ünlüsü olur kendileri. taksim'in renkli siması cenk olarak anıldığını öğrendim;

  türkiyenin en orjinal insanı.

  http://www.youtube.com/…krpny7vlcrg&feature=related
 • istiklal caddesinin tanınmış delilerinden olup bu çalışmasında zirve yapmıştır.

  --- spoiler ---

  -geçen gün elimi rottweiller kaptı.ısırdı.parçaladı.kan aktı.
  -mehmet alinin programında pantolunumu indirdim.dünya gördü.iyi reklam oldu.
  -dün ebru gündeşi etilerde bebekte yakaladım.çok severim kendisini.saygısayar bir insandır.
  -silaha karşı bir insanım.(bunu söylerken belinden çıkardığı silahı gösterir)

  --- spoiler ---
 • her röportajında kendisine sürekli birilerinin saldırıda bulunduğunu iddia eden komik insan. ayrıca eşcinsel ve hırsız olduğunu da iddia etmiştir kendisi. iddialarını resim, albüm veya başka kanıtlarla da destekleyen bir simadır. yeni röportajları beklenmektedir.
 • "h" harflerini soyleyemeyen bir trakyalidir.
 • kapkaca karşı bir ırsız, karısının kendisini, tekerlek olduğu ve eve adam getirdiği gerekçesiyle terkettiğini söyleyip evlenmek isteyen bir azgın... konudan konuya atlayıp kafaları karıştıran bir fbi ajanı. kokocu ve sanatçının dostu. ebru gündeş hayranı ve mehmet ali erbil duacısı cool adam... taksim'e er çıkışımda kendisini görme niyetindeyim. bir gün telefonla ulaşıp buluşmak istiyorum kendisiyle.

  devamlı astasıyız kendisinin.

  http://alkislarlayasiyorum.com/…in-unlu-simasi-cenk

  http://alkislarlayasiyorum.com/…-unlu-simasi-cenk-2

  http://alkislarlayasiyorum.com/…-unlu-simasi-cenk-3

  not. sonuncu video'daki elemana sinir olduğum kadar sinir olmadım hiçbir şeye...
 • aynı kafayı yakalamak isteyip de avuş avuç para dökenlere acıdım lan şimdi.
  ne içtiyse, aynısından ben de istiyorum şerefsizim... karar verdim artık bi'yerden başlamaya.
 • en son 16 saniyelik bir röportaj vermiştir.bu kısa süre zarfında köpek ısırmasından girip biseksüelliğinden çıkmayı başarmıştır kendisi.

  http://www.youtube.com/watch?v=ean7n7qzvk4
 • kendisi ile yapılan röportajın dökümü şu şekildedir.
  arada bir okunsun, bünyeyi toparlasın diye.. buyurunuz;

  - hiç kayboldunuz mu?
  - hiç kaybolmadım ama. yani kaybolmak da istemem. kötü bir şey yani kaybolmak, ıssızlık kötü bir şey yani.
  - hiç aradığınız yeri bulamadığınız oldu mu?
  - tabi oldu, olmaz mı ya? manitalarımı bulamadım mesela. (gülüyor)sevgililerim çok yani. her kanala çıktım. geçen gün fox' a çıktım, mehmet ali erbil'e çıktım. sevgilimdir yani gerçekten. (elindeki fotoğrafı gösteriyor) ama ayrıldık. başka nedenlerle işte. bana kötü kelimeler kullandı. eşcinselsin, tekerleksin falan filan. ben de yediremedim kendime, bıraktım kendisini. bayağı bi büyük reklamım şu an. türkiye çapında büyük reklamım. mehmet ali sağolsun yani buradan teşekkürler ederim mehmet ali'ye, erbil'e. yani bayağı reklam yaptı beni. çok büyük reklam yaptı. programda belki izlemişsinizdir. pantalonları açtım.
  - aaa!
  - tabi tabi. herkes gördü. dünya gördü. geçen gün elimi köpek kaptı. (sol elini gösteriyor) rottweiller, ısırdı yani, parçaladı. kanlar aktı, sonra hastaneye gittim işte falan filan. dün bir sanatçıyla beraberdik, burdan selamlarımı söyliyeyim. ebru gündeş. etiler'de, bebek'te yakaladım kendisini. çok severim, saygısever(saygıdeğer) bir insandır. kasetini her zaman alırım. "evet" kaseti, çok güzel harika. ebru gündeş'e selamlarımı söylüyorum. işte köpek ısırdı falan filan. burdan aileme... ailem yok, gerçekten. sokakta yaşayan birisiyim yani.
  polisin bir hatası var bana, ordan biraz canım sıkıldı. kimlik kontrolü yapıyor, silah çekti bana, vuruyordu beni, silahla, ayağımdan vuruyordu. artı ben tabancalara da karşıyım. (sağ cebinden silah çıkarıp gösteriyor) silaha da karşıyım ben. her zaman silaha da karşıyım. silah hiç bir zaman iyi bir.. ama polisin yetkisi var tabi, bunlara göre. allah, kimse vurulmasın, burdan, silahla. o da kötü bir şey. burdan, kurban bayramı geliyor, aileme, kurban olarak, bana kurban kesiyorlamış. valla ne diyim, almanya' da şu an ailem, dinliyorsa. kurban kesecekler bana, yani. kurbanlarda 400-500 milyonmuş bu sene. ondan sonra biliyorsunuz yılbaşı. yılbaşında da napıcam?
  - kutlayın...
  - yani ne biliyim, herkesin kurban bayramı, yılbaşını tebrik ederim yani ne biliyim. silahlar patlamasın işte havai, havai fişekler yaralamalar olmasın. ama yarın bir haber geldi, haberiniz olsun, her taraftan ayaklanma var türkiye çapında polis izin vermeyecekmiş. taksim'e girmek isteyeceklermiş, polis gaz bombası falan kullanacakmış yarın, bunu da söyliyim yani. yarın türkiye çapında büyük ayaklanma var.
  -çok teşekkür ederim.

  http://www.youtube.com/…pu4k9ddxhiu&feature=related
 • önü hep kurban bayramı olan adam. belli anahtar kelimeleri var bu adamın her röportajda kullandığı. şöyle ki: köpek, ısırmak, kurban, saat, eşcinsellik, evlenmek. bir de adı buse miymiş neymiş. öyle bir şey duydum ben.