şükela:  tümü | bugün soru sor
  • işe geç kalma hali dışında kimin bindiğini çok merak ediyorum ,sosyalleşme amacıyla çıkıyorsanız az erken çıkın gereksiz yere paranızı ziyan etmeyin .
  • bitaksi uygulamasını siliyoruz kampanyası, bitaksi çalışanı taksicinin dehşetli rezaleti olaylarından sonra başlaması gereken "daha mantıklı" kampanya.

çözüm "uygulama silmek" mi sizce de? o uygulamayı kullanmayan ama bu olaylarda psikopat meslektaşlarını koruyarak organize suç işleyen çeteler ne olacak? uygulamanın suçuyla "bu ülkedeki taksicilerin büyük bir kısmının suçunu" kıyaslayın.
  • sonuna kadar destekledigim kampanyadir.
  • #uberedokunma
  • kesinlikle gördüğüm, minibüslere de binmiyoruz diyerek arttırdığım kampanyadır. trafikteki bu sinyal, geçiş önceliği, yaya yolu nedir bilmeyen magandalara artık birileri dur demeli.
  • scotty ve uber varken hala normal taksiye binen insanların olduğunu görmek hayret verici.tek başıma yolculuk yapıyorsam scotty yanımda başka kişiler varsa uber'den şaşmıyorum.kafam rahat yolculuk yapıyorum.
  • sağı solu yakmak istemiyoruz derken ne kastetmektedir, bu alenen tehtidtir ve suçtur, savcıların göreve lütfen, bu laflardan sonra boykot etmek farz oldu.
  • bu kadar taksici ortaya çıkmış uber'i tehdit ediyorken biz neden hala normal taksilere biniyoruz dedirten kampanyadır.

binmeyin, bindirmeyin.
  • "uber konusundaki toplumsal birleşme en son ilhan mansız'ın senegal'e attığı golde olmuştu." tespitimi destekler nitelikteki kampanyadır.
  • tüm ülke de yaygınlaşması gerekendir. bu taksicileri kendinize muhtaç edin.

gerçekten bu köpeklerle aynı ortamda olmak istemezsiniz. bunlara para kazandırmayın. bunlarla daha açıkça muhatap olmayın.

bunlar insanlığın bir alt modeli.
    taciz, tecavüz, hırsızlık, arabada unutulan şeyi bile para karşılığı getirirler. (taksimetreyi aç gel de üstüne para ister)
    bunlar en insan değil dediğiz kişilerden bile daha tehlikeli. asla güvenmeyin.