şükela:  tümü | bugün
  • son olaylardan sonra katılacağım boykot. etrafımdakileri de fişekleyeceğim sarı taksi kullanmasınlar diye. bu sarı çakallar kalkmaz belki trafikten ama en azından denetlenmesi sağlanabilir bu magandaların!
  • desteklediğim boykottur. tüm maganda taksicilerin soyu sopu kurusun! uber zaten taksiyle neredeyse aynı fiyat, nakitle, "bozuk para yok mu"cusuyla (liste uzar gider biliyorsunuz tüm sıkınıları) vs. uğraşmıyorsun artık en uzak en yakın fark etmez her yere uber kullanıyorum

    not: uber'in çok pahalı olduğu saatlerde bitaksi kullandığım oldu, son 3 seferde çok kibar ve yardımsever taksi şöförlerine denk geldim. abicim siz gidin uber şöförlüğü yapın sizin gibiler taksi şöförlüğü yapmasın, diğerlerinin soyu sopu kurusun!
  • vatandas olarak adam gibi hizmet almak istiyorsak desteklenmesi gereken eylemdir. istanbulda yasamiyor olsam da her gidis gelisimde taksiye bindigimde diken ustunde olmaktan fena rahatsizim. ubere de evet, korsana da evet, taksi plakalarinin serbest birakilmasina da evet.