• neredeyse benim kadar komik bir herif.

tj: sizinkiler sıkıştırıyorlar mı evlen diye?
    hoze: yok ya, bıraktılar peşimi.
    tj: iyi bari.
    hoze: ama sıkıştırırlarsa planım hazır. tutarım senin elinden, götürürüm. "ben buyum, beni böyle kabul edin" derim. bi daha evlilik lafı etmezler.
    tj: tamam. sizinkilere gidebiliriz o şekilde. ama bizimkilere gözükmeyelim.
    hoze: o niye?
    tj: böyle oğlanı bi daha nerde bulcan diye beni sıkıştırırlar.
  • lise 2 kızlarını etkilemek için kurduğu şablon cümleleri eş dost ortamında yinelememesi gereken adam.
    neymiş efendim; en büyük hayali arjantin'de klarnet mi ne öyle bişey çalmakmış kendisinin... iyi de canım ciğerim sen bu lafları pelinsu'ların melisgül'lerin yanında değil de organize sanayi kökenli iki adamın yanında edersen tabiiki önce sktiri yedikten sonra ''- ehu ehu sakso da çalsana len oraya kadar gitmişken'' lafını duyarsın.**
  • bir fincan kahvenin kırk yıl hatırı olacak diye niyet ederek çıkılan terasta bir bardak şeftali suyu ve muhabbetle sonlanan gecenin ev sahibi süper gülümseyen adam.

denizli şivesi yle sana bir şiir yazmak istiyorum:

çaybaşına gösteriile gidesin
    talentless jerkgillere varasın
    denizli bu gıda güççük müymüş der iken
    haden bakem muhabbettin içine dalasın
    gülü gülü gözlerinden yaşlaa akıp duruken
    vakıdın nasıl geçtiini anlamazsın
  • dünyada gordugum en kibar erkek kendisi,kadın ruhundan,hassasiyetinden öylesine anlıyorki...

gloxinia:şöyle oluyo,bundan dolayı..ama nedn....huhuhuuhuhuhuhuhuuhuh.

talentless jerk:ağlama len!
  • bu güzel insan, öyle güzel bir laf etti ki bugün bana, paylaşmazsam olmaz...
    15 gün kadar sonra istanbul'a geleceğini beyan ettiği bir entrysinin ardından (bir önceki seferde uğramaması sebebiyle tonla trip atmamın da etkisiyle) şöyle bir mesaj attım kendisine: (biraz terbiyesiz)

uğramazsan skrm
    uğrarsan söz veremem

cevabı yapıştırdı:

-talentless jerk- boyle de ipnesin iste..

hastasıyım.
  • zirvelere gelme ihtimalini sevdiğimiz. *
  • tanıştıktan bir saat sonra ''- şşt salo bana bak; sana değil nickine saygım var'' diyebilecek kadar rahatsız etmeyen bir doğallığa sahip kişiymiş bu adam. ayrıca ağustos sıcağında gecenin ikisinde hiç utanmadan mideye indirdiği 1,5 kuşbaşılı kaşarlı pideyi öderken kuşbaşarlı olarak tarif etmişliği bile bulunur ki vay vay ki vaydır hey hey ki heydir.
  • an itibariyle dünyanın en mülayim, tırsık ve realist pazartesi sendromlularından. 'sanki yüzyıllar var olm hafta sonuna' dediğinizde içinde 'gelir ayiapediyon.. tamam biraz zaman alabilir gelmesi ama gelecek netice itibari ile' yazan öyle bir mesaj atıyor ki... insan; 'bu herif yaşar nuri öztürk'le bir parti kursa da önemli günlerde el ele tutuşup ulusa seslenip dursalar yüreklerimiz daha bir rahatlasa' diye düşünmeden edemiyor. **
  • (bkz: bildigin okuz)
hesabın var mı? giriş yap