• ...
  • oyunlar hakkında engin bilgiye sahip olan ve yaptığı işten zevk alan gamer.
  • oyunların video incelemelerini adeta hissederek anlatan editör. yeni çıkan oyunları sanki çok sevdiği bir kitaptan bir bölüm okuyormuşçasına anlatmakta... türkçeyi telafuzu, kelimlere yaptığı vurguların onda birini tv' de yapan kimse yok herhalde. merak ettiğim şey böyle güzel bir sese sahipken, neden seslendirme ya da sunuculuk yapmıyor acaba? oyun editörlüğü yeterince vaktini alıyor olmalı. neyse, keyifle takip ediyoruz efenim.
  • video oyunları odaklı yayıncılıkta bayrağı bir gün sinan akkol abiden devralıp ileriye taşıyacak genç yetenek.
  • tanıdığıma çok memnun olduğum, aynı tatlıya çatal sallamışlığım olan adamın hası. oyun oynarken kendinden geçmesi bir yana, konuşurken bile kendime çok benzettiğim için kuzenim, kardeşim gibi görürüm kendisini.
  • ilk başta bölüm sonu canavarı' ndan ayrıldığını duyduğumda üzülmüş olsam da, artık eskisi gibi verimli olmadığını düşündüğüm için ayrılma kararını desteklediğim editör.

bunun sebebi ise, eskiden o güzel sesi ve türkçesi ile ağırlık verdiği oyun incelemelerini artık hiç yapmıyor oluşuydu. sırf onun incelemeleri için girdiğim bir sitenin ağırlığını oyun oynanış videolarına vermesi ilginç olmaktan uzak. çünkü bunu yapan tonla youtube kanalı var. umarım ilerleyen zamanda yer alacağı yeni işinde incelemelerine kaldığı yerden devam eder. yolu açık olsun.
  • en az konsol üssü bittiği zaman hadde ki kadar üzmüştür bsc demek talha demekti her videolarını izlemiyordum işten güçten ama bunun hakkında ne demiş diye bakıyordum, neyse yolu açık olsun, iyi insan edebiyat sever.
  • big kazan isimli oluşumda çalışmaya başlayan editör. oyun incelemelerine kaldığı yerden devam edecekmiş.
  • deneyimlemek kelimesi aslında olmadığından, yanlış yapılandırılmış olduğundan ve kullanıldığı cümlede anlatım bozukluğuna yol açtığından deneyim etmek kalıbını kullanan güzel abimiz
  • gamecell_buzz ile ekranlara geri dönmüştür. yani, baya oldu ama...

dost kayaoğlu ile iyi bir ikililer. çağlar avcıl'ın da olduğu eşek kadar adamlar projesinde de başarılılar.
hesabın var mı? giriş yap