şükela:  tümü | bugün soru sor
  • 24-25 şubat 2018 tarihlerinde yapılacak olan türk eğitim-sen 6. olağan kongresinde ismail koncuk tarafından kendi yerine aday gösterilen mevcut genel merkez yöneticisi.

ekleme: türk eğitim-sen genel başkanı olmuştur. rabbim utandırmasın. hayırlı hizmetlerde bulunmayı nasip etsin inşallah.
  • hemşehrim, ilkokulu okuduğum okulun müdürünün oğlu. son derece saygı duyulası bir insan...

ekleme: gün itibarıyla türk eğitim sen genel başkanı seçilmiştir. hayırlı olsun.
  • türk eğitim-sen'in ismail koncuk'tan sonraki genel başkanıdır.

bir felsefe grubu öğretmenidir. bu da felsefe grubu öğretmenlerine yapıştırılan ideolojik yaftanın yıkılması adına mühim bir adımdır. ayrıca felsefe grubu derslerine de gereken önemin artık bir zahmet verilmesi adına da yapılacak sendikal çalışmalarda bir ümit ışığıdır.
  • basında çıkan haberlerde mhp genel merkezinin de önerisiyle talip geylan aday oldu yazdı. herhangi bir tekzip de gelmedi.
    başkanlık seçimi siz akp ye gelmeye utanıyorsanız, akp size gelsin hareketi oldu sanki. seçime kadar belli olur yeni başkanın tutumu.