şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: şimdi almanya düşünsün)

7-1 ın rövanşı geliyor.

edit: 7-1
  • allahın afrikalısının ne işi var şeklinde şaşırdığım haberdir.

daha çok nijeryalı, kamerunlulara benzetip afrikalı sandığımdan ötürü.

melo iti bile brezilya vatandaşı iken şaşmamak lazım.. beleş dağıtmışlar brezilya pasaportunu demek ki..
  • hazırlık maçı kadrosuna dahil edilmiştir.

ben bir fenerbahçe taraftarı olarak sevindim. talisca akan oyunda fiziksel eksiklikleri olsa da inanılmaz klas bir isim.

maçta süre alır ve inşallah turnuva aday kadrosuna da dahil edilir.
  • hey allah'in cahili ya!

ulan insallah bu robotlar bir an önce gercekten zeki olurlar da ne kadar oksijen israfina yol acan insan görünümlü cahil yaratik varsa öbür tarafa yollarlar.

lan mal, ac biraz tarih oku, cografya oku, film/dizi seyret, internette ülkeler/sehirler/bölgeler hakkinda bir sey oku. hic mi cografi kesifler, afrika'dan amerika kitasina köle olarak götürülen siyahi insanlar hakkinda bir seyler duymadin ya da okumadin? hic mi dünya kupasi maclari seyretmedin?

hadi malsin, okumak sana agir geliyor! abd'li siyahlari nasil acikliyorsun peki? kendince komik oldugunu bile düsünüyorsundur, ama ne kadar zavalli oldugunu bilsen, bir cukur kazip icine girmek isterdin. ama onun icin bile bir zeka sahibi olman gerekiyor ya, neyse.

----------------

anderson talisca, türk basininin nedense hep portekizli diye tanittigi besiktasli futbolcu; aslinda brezilyali imis. besiktas'taki basarili performansinin sonucunda brezilya milli takimina cagrilmasi cok dogal!
  • bu adam tepecikli değilmiydi ?
    hatta şarkısı var
    kalite marka
  • 16 gol 4 asist ile sezonun en formda oyuncularından biri olan talisca nın başarısıdır. ligimizin de güzel yıldızlar çıkartabildiğini gösteriyor.

kısmetse sıra gomis e gelir ama sakatlansın da istemeyiz elbette.*
  • talisca için küçük, beşiktaş için ehhhhh brezilya için ise tırk bir adım
  • brezilya çözdü artık olayı. başka ülke takımlarında oynamasın oyuncular diye kimsenin sallamadığı hazırlık maçlarına çağırıyorlar oyuncuyu yalandan son 10 dakika oynatıyorlar bi daha da yüzüne bakmıyorlar. ben de fm oynarken yapardım çifte vatandaş oyunculara sonra da ulen ne şerefsiz adamsın derdim kendime. *
  • 2016/2017 sezonu;

33 maç, 17 gol, 6 asist

2017-2018 sezonu (henüz tamamlanmadı);

36 maç, 16 gol, 4 asist.

sonuna kadar hakedilmiş bir davet. umarım bonservisini ne yapıp ne edip alırlar. alamazlarsa bir dahaki transfer sezonunda 100 milyon euro'ya satıldığını ağzımızdan salyalar aka aka ağlayarak gazetelerden okuruz.

edit: umarım devamlılığı olur. başarılar talisca!