şükela:  tümü | bugün
 • daha çok çalışarak sergen yalçın olucam gibi bişey yazmış . bide foto atmış. sergen oyundan çıkıyor , kendi oyuna giriyor gibi.

  kralsın lan talisca.

  https://www.instagram.com/…taken-by=andersontalisca
 • "exemplo" sözcüğünden kendisine sergen'i örnek aldığını anlıyoruz. yaptığı bu saygı duruşuyla feci gözüme girdi sabah sabah namıssız.
 • (bkz: at yarışı)

  (bkz: aman ha)
 • leşler gibi popülizm kokan hareket.

  birileri kesin: "abi bjk'nin efsanelerinden birine saygı duruşu şeklinde bir paylaşım yap, taraftara acayip yaranırsın" demiştir. hatta efsane diye de sergen'i yedirmişlerdir bu cahile... yoksa edirne'den öteye geçince sergen'i kim tanır, kim sallar zaten...

  bu arada sergen'in profesyonel futbolcu olmamasını falan geç, fb'ye transfer olduğu ilk gün: "ben zaten küçüklükten beri fenerbahçeliyim, eve yakın diye beşiktaş'a gönderiyorlardı" diyecek kadar hain bir adamdır. onun için sergen'e beşiktaş da dahil hiçbir kulübün saygı duruşu yapmasına falan gerek yoktur.

  al işte yukarda kralsın demiş herif. allah'ın sazan'ı seni... melo'nun 3 kuruşluk aklıyla kandırdığı gs taraftarından farkınız olsun diyeceğim ama yok demek ki...

  bazı kalın kafalılar için mecburi not ve edit: mario gomez spor
 • harika bir paylaşım olmuş. bu akşam da kasımpaşa'ya bir iki paylaşım yaparsa daha harika olur.
 • esra ceyda kardeşleri uefa çekişmesi içinde bırakalım diyoruz . ama adam koşa koşa gelip , türk milli takımda bile oynayabilecek olan talisca'ya çemkiriyor.

  sayii akşam ki basket maçı noldu forrestgump abey ?
 • burada kalmak istiyorum mesajını veriyor.
 • kişi kendinden bilir işi derler. yok popülizm, yok yaranma..
 • sergen'in beşiktaş taraftarının gönlündeki yeri bildiğinden veya öğrendiğinden paylaşmıştır büyük ihtimalle.
  elbette bir kesime popülizm görünecektir, bir kesim de bizim sevdiğimiz saydığımız değer verdiğimiz bir oyuncuyla ilgili böyle bir paylaşım yapması talisca'nın "adam" olduğunu gösterir diyecektir.
  bunu önemseyenle popülist bir davranış olduğunu iddia edenler uzlaşamaz.
  hayat biraz da popülizmdir ağalar. bak sen de burada afili cümleler kurarak popülizm yapıyorsun, takdir edilmek gibi bir gayret peşindesin. popülizm tümüyle kötü değildir yeri geldiğinde yapacaksın.
 • talisca bu paylaşımıyla sergen'i beşiktaş'ın efsanesi sanan liseli beşiktaşlılara selam çakmıştır. (okullar da önümüzdeki ay tatile giriyor, hadi yine iyisiniz küçümenler!)

  allah'a şükür yaşımız 20 değil de, tuttuğumuz takımda kim efsane kim değil ayırt edebiliyoruz. kimin kartalımız için emek sarf ettiğini, kimin sikinin keyfine göre oynayıp, oynamadığını çok çok iyi hatırlıyoruz.

  siz televizyona çıkıp canlı yayında fenerbahçe'li olduğunu söyleyen sergen'i beşiktaşlı ve beşiktaş'ın efsanesi sanmaya devam edin...