şükela:  tümü | bugün
 • netflix'in romantik komedi tarzında filmi. çerezlik diyebiliriz
 • netflixin bugün yüklediği gençlik filmi.başrollerinde ava michelle, griffin gluck, luke eisner, sabrina carpenter ve paris berelc yer alıyor. vakit geçirmek için izlenilebilir, az biraz sıkıcı, çerezlik bir film. büyük beklentilere girmemek lazım.
 • klişe dolu netflix gençlik filmi.
 • derdini şey edelim butonu tam bu dizi için. kardeşim 16 yaşındasın, 185 boyundasın, victoria’s secret diye bir şey var. o yüzden çok saçma bir dizi. çorum’un bir köyünde yaşasan neyse diyeceğim ama bir de amerika’da yaşıyorsun. ulan zaten dünya düzeni, uzun boylular için.

  bak dizi şöyle olsa enteresan olabilirdi. işte goncagül türkiye’de bilmem ne köyündeki bir genç kızımız. boyu 185 olduğundan kimse onunla evlenmek istememektedir. sonra köyden geçerken lastiği patlayan victoria’s secret don dizayncısı goncagülle tanışır. başlık parasını verip onu amerika’ya götürür. hatta belki bedava alır, uzun ya ahahah. ulan bu bile saçma oldu, neyse. goncagül amerika’ya gelir. önce don giymek istemez tabi. sonra parayı duyunca değişir. don da giyer, üstsüz de çıkar. doncuyu terk eder, viktoryayı terk eder. gider kendi tasarımlarını yapar, butik açar. sonra paris’te defileler falan derken, paraya para demez. yorulur, çocukluğu aklına gelir. köye döner. “işte ben o goncagül!” der. kimse inanamaz köyün adı goncagül olur. off sabah sabah ne yazdık be!
 • yaşıtlarına göre uzun olan bir genç kadının başından geçen olayları anlatan netflix yapımı gençlik filmi.

  filmin bazı yerlerinde neden böyle saçmaladınız desem de baya kahkaha attığım bir film oldu. çünkü judi’nin yaşadığı bütün sorunları yaşadım. hala yaşıyorum.

  buradan sonra spoiler hep.

  ilk sahnede kitap üzerine bir çocukla konuşmaya başlıyor. sonrasında çocuk kızla ilgileniyor. ve en bomba sahne gelince çocuğun yüz ifadesi...resmen hayatımın özeti! ben bu sahneyi bi yerden biliyorum diye gül allah öldüm. baya eğlendim ben bu filmi izlerken. gerçi bazı yerlerinde de çok üzüldüm. hayatta farklı olmanın bazı zorlukları var. ben kendimle barışmayı erken yaşta elde ettim. bu yüzden birçok konuda kendime karşı özgüvenliyim. ama barışık olmadığım dönemlerde kendimi odama, kitaplarıma kapattığım çok olmuştur. gerçi hala insanları sevmediğim için kitapları daha çok seviyorum.

  çok spesifik bir kitleyi anlatan film. gerçi bu filmi beğenmek için gerçekten bu filmdeki mesajları anlamanız lazım.

  judi bi sahnede şöyle bir şey diyordu; “keşke bu kadar dikkat çekmeseydim. ne vardı normal olsaydım!” bazen özellikle insanlar benimle çok ilgilendiği zaman ben de diyorum. bu yüzden hangi süper güce sahip olmak istersin sorusuna hep “görünmez” olmayı tercih ederdim diyorum.
 • lan nerden izledim dedigim filmdir. iyice teenage filmlerine sardim.
 • o tall girl'ü bir sal bakalım okullara, dalga mı geçiyorlar yoksa sıraya mı geçiyorlar? kız burnunu da yaptırsa çevresindeki kadınlar kıskançlıklarından rpg ile suikast düzenlerler kıza ekmek, kuram çarpsın.

  zaman geçirmek için izleyeyim dedim. saçma sapan bir ergen filmi çıktı.
 • sıradan klişe ergen filmi ama izlenir. izlerken çoğu şeyi benzer onlarca film izlediğiniz için tahmin ediyorsunuz ama yine de izletiyor kendini. yapacak bir işiniz yoksa ne izlesem de kafam boşalsın zaman geçsin diyorsanız ve de elinizde seçeneğiniz yoksa izlenir.

  ayrıca hatunson sahnede giydiği elbise ile hosteslere selam çakmış adeta*
 • türkiye de az bulunan kızdır.

  var olanlar gen aktarımı için karantinaya alınması, koruma altına alınması gerekir.
 • herşeyiyle vasat film fakat beklentiye girmeden izlenince fena değil. konu klasik ve olaylar klişe bir şekilde ilerliyor aşağı yukarı herşeyi tahmin etmek mümkün ama yine de izleniyor.