şükela:  tümü | bugün
  • vakkorama'larda oldukça başarılı kreasyonları gayet uygun fiyatlara satılmakta olan yabancı bir marka.
  • isviçre menşeili, mottosu "totally sexy" olan bayan giyim firması. spor giyim ağırlıklı ve güzel aksesuarlara sahip denilebilir. kanyon levent'de bir mağazası bulunmaktadır. yerinde incelenmiş olup "fena değil" klasmanına katılmıştır.
    daha fazla bilgi için:
    http://www.tally-weijl.ch/
  • bilkent ankuvada da bol mankenli bir acılıs yapmıs olan marka..(bkz: yamuluyorsam duzeltin)
  • profilo avmde mağazası bulunan modelleri ve fiyatları gayet başarılı olan marka.
  • jean giymiş seksi kalça (hot bum olması gerekiyormuş) fotoğraflarınızı gönderip katılarak, pembe macbook kazanma şansı yakalayabileceğiniz bir yarışma düzenleyen marka.
    ben şöyle bir baktım, arada güzeller de var. isterseniz siz de şuradan bakıp oylamaya katılabilirsiniz.
    hatta sözlükten katılan arkadaşlarımız olursa, oylarımızla onları da destekleriz.
    http://sexybum.tally-weijl.com/#vote.html
  • ismi söylenmeye çalışılırken bir müddet sonra verem olunan marka. çalışanlarının birinin dediğine göre oryantasyon sırasında bu ismi söylemek de yer alıyormuş.* *
  • satış elemanı olarak playboy tavşanı çalıştıran mağaza zinciri.
  • garip desenli taytlar, parlak taşlı pullu bluzlar, deri etekler ve benzeri tuhaf giysileri dolabından eksik etmeyen hatunların mutlaka uğraması gereken mağaza.
  • ankara'da ankuva, ankamall ve cepa'da birer adet mağazası bulunan, dehşet derecede güzel elbiselerin çok uygun fiyatlara satıldığı mazağalar zinciri. ayakkabıları olsun montları olsun aksesuarları olsun her şeyi harikadır. yalnız internetteki katalogdan bakıp giderseniz ufak bir hayalkırıklığına uğrayabilirsiniz zira internette olan her şey türkiye'ye gelmiyor ya da bazen çok değişik renklerde gelebiliyor.
  • yaz sonu topuklu bir bootie aldım buradan. eskiden bu mevsimde ne giyiyordum, hiçbir fikrim yok. şu aralar çok gezip tozmuyorum ama ne zaman çıksam da ayağımda ki topuklu giymeye hiç alışık değilimdir. bu markadan sahip olduğum tek ürün bu ayakkabı ama diğer ürünlerde de fiyat/kalite/rahatlık oranı bu şekildeyse olmuş demektir.