şükela:  tümü | bugün
  • başrolünde (bkz: ali biçim) in oynadığı yeni internet dizisi. ilk 2 bölümü youtube da yayınlanmış.

espiriler klişe gelebilir fakat sıkmıyor ve eğlenceli vakit geçirebileceğiniz bir yapım.
  • (bkz: çöp)

kalitesizliğin dizi şeklinde sunulmuş hali. o kadar insansınız, biriniz mi "abi ne yapıyoruz biz" demez. bunu izleyen ve keyif alan arkadaşların da bakınızdaki ifadenin yürüyen karşılıkları olduğunu düşünüyorum.
  • eğlenceli bulduğum youtube dizisi.
    herşey mükemmel olmak zorunda değil ki. vakit geçirmelik farklı bir dizi.
    zaten kısa kısa bölümleri çerez niyetine izlenir.
  • dün üçüncü bölümünü youtube trendler listesinde görünce dur bir neymiş diye bakayım dedim adını daha önce internet kafecilerle aralarında geçen bir muhabbetten dolayı duymuştum.aşırı önyargıyla ilk videoyu açtım.ama o kadarda kötü değilmiş kendini izletiyor.zaten kısa sürüyor 3.bölüm 17 dakika mesela.ha zula denen oyunu oynarmıyım sanmam.2.bir wolfteam vakası galiba grafikler vasat p2w bir oyuna benziyor ama dizisi çerezlik izlenir.
  • klasik türk dizi uzunluğundan kurtulmuş dizi.
    link
    instagram
  • nefis bir iş. özellikle ilk 2 bölüm çok iyiydi. 17 dakikacık zaten. emsal olsun.
  • güzel dizi fakat eksikleri de var.

adanalı ve rizeli arkadaşlar şive işini yapamıyorlar. kötü oyuncular demiyorum. şiveleri kötü.

şenöl’ün borcu ne kadar çözemedim. çünkü 250k tl ödülü alacak olsa bile en az yarısını takıma dağıtacak. ekran kartı, kulaklık, yüzüğü ipotek falan borcuna yakın bir para toplaması lazım şu an piyasadan. neden borcunu ödemiyor da turnuva kazanmak gibi bir risk alıyor?

bunlar dışında güzel dizi. youtube dan izleniyor. yani izleyen herkes para kazandırıyor. bu nedenle de herkesin eleştirme hakkı doğuyor. bir sonraki projelerinde daha güzel bir iş çıkartırlar umarım.