şükela:  tümü | bugün soru sor
 • aklımı kemiren deli soru.
 • işte asıl mesele bu kardeşim.
  vizyon.
  ülkenin cumhurbaşkanlığına talip olan insanların vizyonsuzluğu. tek dertleri erdoğan'ı indirelim.
  peki ya sonra? ne yapacaksın.
  ilk dört yıllık hedefinde neler var? ne gibi reformlar getireceksin. ekonomiye dair tarıma, sanayiye, eğitime, sağlığa, işsizliğe, emekliye, çalışana, evde yatana, taşerona, öğrenciye ve sayamadığım onlarca soruna karşı neler vaad ediyorsun? alım gücünü milli geliri yükseltmek için ne yapacaksın? dört yıllık haritanı çizdin mi?

  hayır! ne yazık ki duyamıyoruz göremiyoruz. tek derdimiz bu.
  t a m a m. ya sonra?
 • “bizim derdimiz erdoğan’ı indirmek degil.”
  buyrun sizi şöyle alalım!

  https://twitter.com/…status/993804714889359360?s=21
 • aklımı kemirmeyen soru.

  sik kadar aklınızla burada "ya sonra????, sadece erdoğan'ı indirmek niyetiniz ehehe" propagandası yapıyorsunuz ya, harbiden çok eziksiniz.

  ya sonra?, bahçıvanı "tübitak"a müdür/başkan ne sikimse, yapmayacağız dedi adam.
  damadını "enerji bakanı" yapmayacak mesela. sadece bunlar bile türkiye'nin sorunlarını çözer. adam kayırmayı bırakmak bile türkiye'nin sorununu çözmeye yeter.

  sorunlar belli, çözümler? geliştirilecekler. çok şükür memlekette hoca taşşağı yalamadan mezun olmuş milyonlarca vatansever insan var. oxford, cambridge, mit gibi üniversitelerde öğretim görevlisi olan, türk olan, milletini seven, dönmek isteyen ama "akp tiranlığı" dönemince bunu yapmak istemeyen insanlar var.

  bir de "aktroll" olduğunu çok belli etmemeye çalışan kancıklar var ki kendilerini çok akıllı sanıyolar. sanırım bunlar asgari aktroll ücreti almıyor, biraz daha üstünü veriyorlar bunlara.

  (bkz: engelle)
  (bkz: başlıklarını engelle)
 • once t a m a m. sonrasi 24 hazirandan sonra.