şükela:  tümü | bugün soru sor
 • ünlü düşünür, vizyoner, araştırmacı gazeteci, duayen entelektüel abdülkadir selvi'nin uyarısı.

  selvi, "bu kampanyaya katılanlar bunu uluslrarası bir komplonun masum yüzü haline getirirlerse korkarım ki gezi olaylarında olduğu gibi sandıkta büyük bir hüsrana uğrayabilirler," dedi.

  kaynak: cnnturk 10 mayıs 2018 tartışma programı. (gece görüşü seçim özel mi ne öyle bir şey)
  not: internetten izliyorum. medyascope'ta kadri gürsel bitti, "buradaki lavuklar ne diyormuş?" diye merak edip açtım. musicbee'den master of puppets yükleyene kadar herif bu lafı etti ya la...
 • bu sözü dış mihraklar yada muhalifler ortaya atmış olsaydı doğru bir önerme olabilirdi. lakin sözü bizzat hükümetin başındaki şahıs söyledi, muhalifler de gelişine vurdu gol oldu.
 • akp yazarı abdülkadir selvi tarafından söylendiği iddia edilen cümle.

  kaynak olsa daha iyi olurdu fakat selvi'nin hükümet yandaşlığı çok iyi bilindiği için muhtemelen söylemiştir bunu.

  artık gına geldi bunların mağduriyetinden, dış mihraklarından, batının bizi kıskanıp gelişmemizi engellemeye çalışıyorlar iddialarından. komplo değil açık ve net, akp'yi ve erdoğan'ı desteklemeyen ve memnun olmayan büyük bir kitle var bu ülkede. tabii selvi gibilerin rolü medya aracılığıyla halkı manipüle etmek ki partileri seçimi kazanabilsin. yoksa, 24 haziran'dan sonra nasıl iş bulabilirler kendilerine?

  düzeltme: yazar tarafından dolaylı kaynak eklenmiş. teşekkürler.
 • bunu söyleyen insanlar bu ülkede yaşayan insanlara birşey layık gormeyenlerdir. güzel kötü ne olsa dış güçler. herşey dış güçler. çünkü onlara göre bu millet birşey beceremez. hayır kardeşim bu milletin güle oynaya eğlenerek tweet yağmuruna tuttuğu olaydır. sindirilmelidir.