şükela:  tümü | bugün
  • sayılarını merak ettiğimdir. tek bir proje yok, sansasyonel bir ekonomik kalkınma planı yok varsa yoksa 1960's kafası "borçları sileceğiz" siyaseti. yahu başkanlık seçimi öyle veya böyle olacaktı zaten hiç mi grup toplantılarınızda tartışmıyorsunuz, hiç mi ekonomi danışmanınız yok ben anlamıyorum.

dolar almış başını gitmiş krizi fırsata çevirebilme şansınız var, halk şu an tam da "bir umut" bekliyor. yani senin akp seçmenlerini ekonomi ile kazanman lazım ama sen "tamam" siyasası ile uğraşıyorsun. tamam bunu da yap ama şu tamam'ın içini bir doldur. "tamam" kozunu rte kendi seçmenlerini uyandırmak amacıyla sana verdi zaten, adamın istediği buydu.

sen şu tamam'ın yanına bir proje koyabildin mi? atıyorum "millet ekonomisi" diye bir kavram at ortaya, 3 sene içinde ekonomi normale dönecek de ? ama yok..

üzülerek söylüyorum ki muhalefet tamam propagandasının içini dolduramazsa eğer bu işten yine rte karlı çıkar.
  • (bkz: 8 mayıs 2018 dolar kuru) tamam.
  • (bkz: hahahahahahahahahaha)

olm gerçekçi olanı yaşatmıyorlar bu ortamda, birazdan aktroll derler. beyinlerinin haz merkezini kandırıp kendilerine hap kafası yaratmakta ustalaşmışlar yemin ederim. umutsuz vakalar ahahahaha.
  • aktroll
  • yıllardır iktidarda olan adamın ülkeye "adalet" getireceğiz lafını alkışlayan kitleye hangi ekonomik çözüm sunabilirsin ? bir tane adamları da çıkıp demiyor ki aga 15 senedir niye getirmedin ülkeye bu adaleti ?

maalesef seviye bu.

yarışın kısa bir özeti var :

erdoğan vs. muhalifler.

kimsenin umrunda ekonomi,refah seviyesi, kültür, bilim vs. yok.
    bu şartlarda olması da zor.

millet açlık seviyesinin altındaki asgari ücrete alkış tutuyor artış çok iyi oldu diye.
    muhalefet de mecburen düşük seviyeden belirliyor hedeflerini.

bir "tamam" hepimizi birleştirmeye yetiyor görüldüğü gibi.. doların yavaş yavaş 5 e yaklaşması çok da umrumuzda değil.