şükela:  tümü | bugün
  • edit : ifşa etmemek için linkleri sildim. yazıyı da silmiş.

bu nasıl bir nefrettir. bu nasıl bir kindir. biz ne ara bu hale geldik.

bu ülkede ki savcılar acaba ne yapıyor anlamıyorum.

--- spoiler ---

madde 216- (1) halkın sosyal sınıf, ırk, din, mezhep veya bölge bakımın-dan farklı özelliklere sahip bir kesimini, diğer bir kesimi aleyhine kin ve düş-manlığa alenen tahrik eden kimse, bu nedenle kamu güvenliği açısından açık ve yakın bir tehlikenin ortaya çıkması halinde, bir yıldan üç yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

halkın bir kesimini, sosyal sınıf, ırk, din, mezhep, cinsiyet veya bölge farklılığına dayanarak alenen aşağılayan kişi, altı aydan bir yıla kadar hapis ce-zası ile cezalandırılır.

halkın bir kesiminin benimsediği dini değerleri alenen aşağılayan kişi, fi-ilin kamu barışını bozmaya elverişli olması halinde, altı aydan bir yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.
    --- spoiler ---
  • (bkz: tamam)

aslanım benim, kurtlar vadisi tadında yaşıyor bu hayatı.

he gülüm, he aslanım...
  • adam müsteşara emir veriyor.

senin öz güvenini sikeyim ya hahahasiktir.

bir cümle.
  • yetiştirilmek istenen nesil projesinin meyveleridir.
    görüldüğü üzere başarıya da ulaşmıştır.
    al tayyip bunlar senin yetiştirmek istediğin kindar neslin.

kişisel görüşüm: bi siktirin gidin allahın çomarları sizi...
  • --- spoiler ---

köylüden yanadır toprak sürmemiş,
    viskiden gayrıya dudak sürmemiş,
    ömür boyu serçe bile vurmamış,
    beni vuracakmış bak ite hele
    --- spoiler ---

la kardeş sen kim köpeksin yaa!
    amk çomarı! kime sıkıyorsun sen?
    gel amk beni bul, götün varsa sık da hepimize ibret olsun evliyasını siktiğimin orospu çocuğu yaa...
  • cehalette master degree olmus, simdi sansini rezalette deniyor.
  • tamam da, bbu neden haber değeri taşıyor. alelade bir vatandaşın her saçmalamasını gündem mi yapacağız.
  • lan bu tamam olayını biz çıkarmadık reisiniz söyledi. tamam derseniz gidelim dedi. tamam deyince biz neden hain oluyoruz? madem ki vatan hainiyiz öyle bir seçenek sunmayın. seçim de yapmayın. bari öyle hain olalım.
  • tv lerde opusmeyi, sarilmayi, ickiyi vs yasaklayip; cukur, kurtlar vadisi ve bilimum sacma sapan mafya dizilerini milletin beynine beynine kazirsan olacagi bu.

bu tipler gercek hayati dizilerle karistirip, dizide olmus adamin pilavini yiyen, vartolunun gercekte yasadigini sanan tipler iste ne bekliyorsun ki?

ulan hayata bir kere geliyorsun su kafaya bak. ne gunah islediniz de allah sizi boyle yaratti anlamadim ki.
  • lan olm siz de hemen atlamayın. manyağın biri saçmalıyor bunlar da adam kimdir ? ne önemi vardır? bir yetkilimi dir? bakmadan hemen yaygara. buradan sesleniyorum! mit müsteşarı ve yetkilileri; tamam yazan kadınları bulunca gülümseyin , erkeklere peki deyin. yalnız şu göğüslerine tamam yazan arkadaşı .. neyse onada çiçek verin. hadi bakim göreyim sizi.