• tema++ ya da ekşicep ile istediğiniz başlıkları engelleyebilirsiniz gençler.

görseldeki kutuya görmek istemediğiniz kelimeleri yazarsanız, o kelimeleri içeren başlıkları görmezsiniz.
    https://i.hizliresim.com/po0eq7.png

başka bir arzunuz?

ekleme: gördüğünüz renkler kahve ve tonları temasına ait. siz sözlüğü orijinal haliyle de kullanabilirsiniz.
  • sözlüğü siberalem'e döndüren gözü dönmüşlerin açtığı başlıklardır.

tiksinti duymaktan bunaldım.

kanzuk bey'ciğim kulaklarınızı bol bol çınlattığımdan emin olunuz...
  • kesinlikle gelmesi gereken özelliktir. hatta kanal engelleme de fena bir fikir değil. sonuçta herkes her kanalı takip etmiyor. sözlüğün işlevselliğini kat kat arttıracak durumdur.

reddit'te var olandır
    1

2
  • kürtçülerin, türkçülerin, kemalistlerin, islamcıların, trollerin açtığı başlıklar. hoş bunları çıkarsak geriye ekşi sözlük'ten ne kalır? tadı tuzu tabi bunlar da sözlüğün.
  • - içi boş tartışmalardan ötürü bitcoin ve benzeri başlıklar

- gereksiz tartışmalar dönen youtuber başlıkları. mesela danla bilic ve türevleri

- ekşi itiraf, survivor, o ses türkiye gibi iq'yu 100 puan düşüren başlıklar

şimdilik bu başlıkları engellemenin tek yolu komple kanal aboneliğini bırakmak. fakat o zaman da kanala ait bütün başlıkları engellemiş oluyorum. saçma yani. üçüncü parti yazılımları da güvensiz bulduğumdan kullanmıyorum.

çok mu zor şuraya "başlığı engelle" tuşu koymak?
  • kadınların kezbanlığını,kalitesini,vücutlarını,karekterlerini eleştirdiğiniz bütün başlıklar
  • boş başlıkları açmayın yeter ne bileyim anti islamist anti ateist herşeyden olan anticileri almayın ekşiye burda bütünleşsin millet bari ne biliyim kendi yargılarına göre anneliği sorgulayan ya da islamı, ateizmi vb konularda kendi tanımı yaratıp boş atan saygısız ve fanatikleri almayın yeter çok şikayet var ekşiyle ilgili geçen arkadaşım ekşi ile inci arasında fark yok dedi kabullenmedim ama haklılık payı var biraz
hesabın var mı? giriş yap