şükela:  tümü | bugün
  • volkswagen yetkili satıcısı olan istanbul bakırköyde motorlu araçlar san.tic.ltd.şti olarak hizmet veren bir firmadır.

ilgilisi için erişim adresleri
  • konum itibari ile istanbulun en güzel yerlerinden birine kurulmuş vw bayii. satış servis ve dod var. içerisi kalabalık eleman ve müşteri ile dolu (hepsi çalışanıysa durum fena), sandviç ekmeğine zeytin ezmeli domatesli biberli kokteyli süper. bazen dilimler küçülsede ikramda sınır yok. hizmet olarak daha araba alamadığım için bilmiyorum.
  • zincirleme karıştığım bir kaza sonrası aracımın yapılması için bıraktığım , tamir işlemi maksimum 1 hafta sürer diyip 15 gündür aracımdan haber alamadığım , bundan sonraki araç alımlarımda ''amann s.k.rim wolksvagenini başka arabamı yok ulan''
    dememe sebep olup , muhtemelen başka marka bir araç almama vesile olacak wolksvagen servisidir. veliefendi hipodromu yakınlarında olup , sabahleyin müşterilerine verdikleri pohaça , açma ,simit, vs ve çayları çok güzeldir.
  • bakırköy'de bulunan volkswagen yetkili satıcı ve servisi. aracımın 30.000 bakımı sonrasında gittiğime pişman olduğumun firma. rezalet başlığı açılmayacak kadar büyük sorunlar yaşamamakla birlikte, aracımın rutin bakımını yaptırdıktan sonra arabam, içi ve dışı leş bir durumda bana teslim edilmiştir. hadi yoğunluktan olur böyle diye fazla önemsemedim. yolda bir sigara yakayım derken araç çakmağımın yerinde olmadığının farkına vardım. neyse aradıktan sonra çakmağı bulduklarını gelip alabileceğimi söylediler. dolu yağışı sebebi ile ön camda oluşan hasardan ötürü, camı değiştirdiler. cam tavanın ön cam ile buluştuğu noktada, camı çıkarırlarken ufak ezikler meydana getirmişler. ön silecekler ayarsız monte edildiğinden, kapalı konumdayken olması gereken yerin yaklaşık 10 cm yukarısında duruyor. yağ, cam suyu değişimi gibi basit bir kaç işlem sonrasında 700 tl gibi bir ücret alınıyorsa, kusura bakmasınlar ama daha özenli olmaları gerektiğinin kanaatindeyim. neyse salı günü çakmağı almak için tekrar uğrayacağım, akabinde silecekleri ayarlamalarınıda rica edeceğim. durumun gidişatına göre bu entry editlenecektir.
  • evime çok yakın olması sebebi ile aracımı buraya getirmekteyim. ilk bakımda bana sormadan plaka çerçevemi söküp "tamaş" yazan yeni çerçeve ile değiştirmişlerdi. durumdan rahatsız olduğumu bana sorulmadan değiştirilmesinin hoş olmadığını ve kimsenin reklamını yapmak zorunda olmadığı kendilerine ve sonrasında beni arayan bağımsız denetleme şirketine bildirmiştim.

servis bakım danışmanlarının kimisi ilgili. aracı bıraktıktan sonra gün içinde sizi arayıp sizi her aşama hakkında bilgilendiriyorlar. ama son seferinde bilgi alabilmek adına ben servis danışmanıma ulaşmak için çabaladım durdum.

bir sonraki bakımda maslak doğuşu tercih edeceğim.