şükela:  tümü | bugün
  • "bir sefer de bizim eşliğimizde sevişmek ister misiniz" diye sormakta olan müzik icra eden avustralyalılar.
  • en güzel yeri olan ortalarında takıldı sandığım uzun eseri let it happen ile geri dönüp geceme neşe katan grup.

(bkz: uzun eser)

(bkz: takıldı sanmak)
  • bir yerde şarkılarından biri çalmaya başladığında the beatles lan bu dedirten, john lennon'dan şarkı dinlediğinizi sandıran grup. bir de pink floyd'un ilk zamanlarına benzemekteler.
  • bu yılın ikinci yarısına doğru yoğunlaşan, abartılmış fos gruplardan birisi sanmıştım ilk başta; bu yüzden koca bir yaz dinlemedim kendilerini. yazın o boktan chillwave akımı grupları içimi sıktı zaten. neyse, gece gece lafı toparlayamıyorum.
    tek demek istediğim, bu senenin en başarılı albümlerinden birisini yaptılar*, kesinlikle atlanmamaları gerekiyor. dinleyin.
  • hiç bitmeyen bir tomorrow never knows gibi grup.
  • let it happen adlı yeni yayınladıkları parçayı az önce dinlediğim grup.

arkadaş siz ne yaptınız dedim içimden.

tek kelime ile şahane olmuş. iki kelime ile de şahane olmuş.

[http://www.songfornight.com/oha-tame-impala/ http://www.songfornight.com/oha-tame-impala/]
  • malı kimden alıyorsunuz sorusuna "if you take drugs or smoke weed or what ever to enjoy the music more then that’s a great thing you know, getting a different or better experience is fine but if you need drugs to enjoy it, like if you only enjoyed it when your stoned then you’ve got to question why that is. like i say its cool as an enhancer but i wouldn’t say its required as a necessary thing. we have done acid a few times but never to make music too." cevabını vermiş kevin parker. biz yer miyiz bu numaraları be.
  • pink floyd dinleyicisiyseniz tek dinleyişte bağımlısı olabileceğiniz grup.
  • feels like we only go backwards adli guzide parcalarini bir de arctic monkeys yorumuyla dinleyin dedigim gruptur. buyrunuz.
  • kevin parker'ın evinden çıkma unreleased tracklerin olduğu bir compilationı düşmüş youtube'a. sıfır tame impala trackleriyle karşılaşmakla, şampiyonlar ligi grup maçında son 10 dakikada atılan bir golle gruptan çıkmak arasında hiç bir fark yoktur benim açımdan. tame ımpala - a transparent night full album