şükela:  tümü | bugün soru sor
  • iki güzide neo-psychedelia grubunun karşılaştırması. aslında iki grubu da ne kadar çok sevdiğimi anlatamam ama böyle bi başlık açmak aklıma geldi. karşılaştırmayacaksan neden böyle bir başlık açtın dediğinizi duyar gibi kulaklarım. neyse sizin söylediklerini dinleyemem daha fazla çünkü arkadan people vultures çalıyor. birazdan da apocalypse dreams gelecek. pazartesi iki vizem var napıyorum ben burda biri de bana bunu açıklasın.
  • karşılaştırması zor olan versus. ikisi de birbirinden leziz ve ikisinin de müziğe olan katkıları birbirinden farklı.

tame impala gelmiş geçmiş en iyi gruplar listesine başlardan girecek kadar iddialı, kendilerine has(kendisine has demeliyiz aslında (bkz: kevin parker)) saykodelik tınılar üzerinde tıngırdıyorlar. king gizzard ise füzyon eserleriyle kalbimizi yerinden söktürecek kadar hızlı atmalarına sebep oluyorlar. aslında bu noktada tame impala daha orijinal bir ekip. fakat king gizzard'ta füzyon anlayışıyla daha marjinal.

hangisini tercih ettiğiniz, hangisini daha iyi bulduğunuz o gün ki moodunuza bağlı kısaca :