şükela:  tümü | bugün
 • yıldız teknik inşaat mühendisliğini bitirme projesine mürekkep dökmeme ragmen bitirebilmiş, her zeki ve tembel insan gibi hobisini işine dönüştürmüş, dvd koleksiyonu her gecen gün buyuyen, elektronik alet-edevat hastası, visual basic programcısı, java öğrenmeye yeltenmeyen bir adamdır kendileri. bir işi ya hiç yapmaz ya da en mükemmelini yapar ve bu özelliğiyle etrafındakileri türlü komplekslere sokmasıyla ünlüdür . dört sene bilgisayar mühendisliği okuduktan sonra yanında bilgisayar konusunda iki laf etmekten çekinirsiniz çünkü muhtemelen o bunu biliyordur veya aklına daha iyi bir fikir gelmiştir bile. teknik konulara olan bu önlenemez ilgisinin yanında tam bir zevk adamıdır, hangi içki, hangi mezeyle, hangi saatte ve hangi müziği dinleyerek içilir, soğutulmuş taze bademlerin sofraya gelişinin zamanlaması ne olmalıdır gibi soruların cevaplarını bilir ve bu cevaplarla en eğlenceli vakit gecirdiğiniz arkadasınız olur. iyi futbol oynayan, iyi şarkı söyleyen, programcı,futbol tarihçisi,fahri restoran sahibi,koleksiyoncu,fenerbahçeli,inşaat mühendisi, genel yetenek sorularını h2o'nun da en az kendisi kadar iyi cözdügünü artık kabullenmesi gereken yasa gelmis gazeteci.
 • futbol tarihi ve istatistiği konusunda türkiye'deki hiçbir futbol yorumcusu ve yazarının aşık atamayacağı insan. böyle bir bilgi birikimine şapka çıkarmamak mümkün değil. yalnız futbolla ilgili yorumlarında aynı şeyi söylemek zor. erciyes ve b36 karşısında oynanan futbola kanarak fenerbahçe'nin kiev'deki hezimetini önceden sezemeyenlerden biriydi.. mağlubiyeti anelka ve hakem gibi faktörlere bağlamasını pek anlayamadım açıkçası.
 • kendine özgü uslubuyla diğer köşe yazarlarından ayırır kendisini.
 • bugün, iyi gün şirinleri, sempatikleri, centilmenleri ile alakalı güzel bir yazı yazmış yazar.

  yazısı
 • son yazısında aklınca şenol güneş'e ayar vermeye çalışmış fanatik çalışanı.

  yazdırmayın arkadaş, holiganlara yazı yazdırmayın artık.
  çamur atma, sataşma ve beraberinde insanın içini bayan bir taraftarlık, bir yaranma, bir yıkama yağlama...
  orhan can bile daha iyi yani...
  o derece...
 • her yerinden fenerbahçe akan buna rağmen fenerle trabzon performanslarını değerlendirmekten de çekinmemiş yazardır. bir de hiper istatistik hazırlamış ki sorma gitsin. bazısı üç yıl bazısı yedi yıl. sebebi ise çok açık alex de souza ne kadar büyük futbolcu onu göstermek.

  (bkz: abi spor yazarı dedin holigan çıktı bu)

  zöe: fenerli arkadaşların zoruna gitmesin, onlara birsey demedik. anlayana....
  bir de söylemeden gecemeyeceğim bu adamdan daha fanatiklerin ekside yazar olması çok enteresan çokkkk!
 • fenerbahçeli ekşi sözlük trollerinden tek farkı fanatikte yazıyor olması, karakteri aynı, beslendiği kaynak aynı, zeka seviyesi aynı.

  böylelerinin gazetede köşe kaptığı memleketim. yazık sana.

  böyle demiş zevat

  "..ve asla unutma, sana biri “şike” derse ya “ne şikesi, memleket elden gidiyor” sözünü hatırlatacak ya da “evet fenerbahçe’nin şikesi var, ancak sadece türkçe karakter sorunu olduğunda” diyeceksin!"

  gg olacak çok şey geçiyor aklımdan, ailesinden değer verdiği insanların hepsi ile ilgili düşüncelere dalıyorum ister istemez

  neyse bugün de sövmüyorum.
 • türkçeyi bilmem ama karakter sorunu yaşadığı aşikar olan "yazar."
 • tam da fenerbahçe'ye yakışan biri.
 • spor yazarı diye köşe verilen bir holigan. sonrasında tribün terörü, saha olayları filan konuşulur durur. bu tipler spor yazarı diye kalem oynatıyor. balık baştan kokuyor yani. yazık.