şükela:  tümü | bugün
  • fakir olsa subyanci derler. zengin olunca normal karsilaniyor demek ki..!
  • parayı gerçekten tebrik ediyorum.
  • rafet el roman'ın feyz alması gerekiyor. ben çok anlamıyorum ama "heyy en büyük trabzonspor" yazmasa daha iyi olurdu.
  • şov dünyasında sıkça yaşanan bir durum, erkeklerin çok genç sevgili veya eş edinmeleri.

örneğin halit akçatepe'nin karısı kendisinden 39 yaş küçük, kayahan'ın karısı ise kendisinden 27 yaş küçüktü. bu örneklere bakıldığında, normal diyebiliriz tamer karadağlı'nın 30 yaş küçük sevgilisine.
  • özgür iradesiyle beraberlerse bize b.k yemek düşerciler gelmiş.ama işinize gelince milletin özgür iradesiyle yaptığı her şeyi eleştirirsiniz.ne ayaksınız anlamak güç.
    inanılmaz bir yaş farkı var sağlıklı bir ilişki olduğunu düşünmüyorum.
  • (bkz: teyzeler rahatsız)

gerçekler sizin hoşunuza gitme kaygısı gütmezler.
    erkekler genç kadın tercih eder.
    kadınlar güçlü erkek.

kudursanız da bu gerçek değişmez.
    politik doğruculuğunuz arzuyu tetikleyen bir şey değil.
  • ekşinin en sevdiğim yanı bu tarz durumlarda açık açık gerçekleri yazabilen yazarlara sahip olmasıdır. korkusu yok adamın, ünlüyse bana mı ünlü diyor. komik duran ilişkidir. (ilişki varsa tabii) ilişkinin kız tarafında olmak kesinlikle istemezdim. insan kendine yakışıramaz.
  • pedofili ile ne alakası var arkadaşlar saçmalamayın. kavramları birbirine karıştırıyorsunuz. pedofili aradaki yaş farkının büyüklüğünü tanımlamaz. çocuklara yönelik cinsel isteği tanımlar.

23 yaş çocuk mudur? bu durum yetişkin iki kişinin arasında gayet olağan bir şey.

isterse çiftler; 70 ve 18 yaşlarında olsun bu da gayet doğal ve olağandır.

pedodili genel anlamda çoğu avrupa ülkesi için 0-15(ülkemizde de dahil) ya da yer yer bazı ülkelere göre 0-14 yaş aralığını tanımlar.

kavram karıştıranlara uyuz oluyorum doğru düzgün öğrenin amk deli etmeyin.
    eyyorlamam bu kadar.

edit: yeri gelmişken bir not daha düşeyim. ülkemizde 18 yaşın altındaki kişilerle ilişkiler eğer yaş farkınız 5'ten fazla ise suç teşkil eder. bunun dışında 18'ine basmış her birey yetişkindir isterse kendi yaşıtıyla sevişir, isterse de 90 yaşında bir adamla gezer kimse karışamaz
  • ya oyle ya da boyle fazil say'in gozune girebilmiş bir yeteneksin, 23 yasindasin, hicbir yerin seksi olmasa bile yaşın seksi. bu reisci, vucudunun hicbir yerinde beyazdan baska kıl kalmamis, ego yigini comar yasli amcayla ne isin var kiz senin baban hic mi sevmedi seni kucukken :(((

tamer'in tipini gorunce bir tur kustum geldim.
  • sorunun sizler için temeline inmek isterim.

"her şey babamın 2 ekmek fazla alıp döngüyü bozmasıyla başladı. o günden sonra 'önce bayatlar yenecek" diye tam 8 yıl taze ekmek yiyemedik"

ülkedeki match sorununun kökeni budur!

not: tweeti ilk kim attı bilmiyorum, google'da buldum. ilk atan arkadaşa teşekkür ederim.