şükela:  tümü | bugün soru sor
 • "takım kimyası ve mimarisi", "bir değişimin anatomisi ya da değişimin bir parçası olmak" gibi nadide kitapların yaratıcısı yüce insan. zamanında bu kitapları zorla okumuş bişey anlamamıştık gerçi ama tamamen bizim eşşekliğimizdendir.
 • ilk ders girip " ben çok farklıyım" diyerek gerçekten farklı birinin bulunmaması gereken bir söylemde bulunup , çıkarken de "nasıl farklıyım dimi" şeklinde yönelttiği sorusuyla bunu öğrencilerine teyit ettiren poşulu, uzun saçlı, metallicacı hocadır.

  o kadar farklıdır ki sakız çiğneyen öğrenciye "çıkar ağzındakini"der.
  "aranızda konuşmayın" der.
  ders saatinden geç geleni almaz.
  not tutturur. vb.

  hiç böylesini görmemiştim.

  not:bugün açılan metallica muhabbeti esnasında , günde 8-9 saat metallica dinlediğini söyledi. \m/ //-.-\\
 • ege üniversitesi iktisadi ve idari bilimler fakültesinde okuyan her öğrencinin mutlaka bir dersini alması ya da staj ayağına (kendisi bir zamanlar staj koordinatörüydü, hala öyle mi bilemiyorum) bir şekilde muhatap olup hayatını değiştirmesi gereken öğretim üyesidir.
  odasında puro içerdi sigara yasağı gelmeden önce, mumlar olur çeşit çeşit, öğrencilerden mumları yakmalarını rica edebilir siz projeniz hakkında hararetli bir şekilde konuşurken, ya da enteresan ve zamansız kahkahasıyla sizi dumurdan dumura sürükleyebilir.

  not: henüz kendisiyle tanışmamış birisi için de bu söylenenler kesinlikle havada kalacaktır, anlamsız birkaç söz öbeğinden ileri gidemeyecektir.
 • seçme imkanınız varsa başka bir öğretim elemanından ders alın.
 • adamin dibidir. eğer almasini ve yararlanmasini bilirseniz sonsuz derya gibidir. ık yuksek lisans 1.donemde her ogrencinin işe girmesi için canla başla çalışır ve herkesi ise sokar keza kendisi iskur gibi adamdır. ege üniversitesi ık yüksek lisansin marka değeri olmasında kendisinin payı çok büyüktür.
 • bugün itibariyle ebediyete intikal etmiştir. iyi bir insandı. son dönemlerinde kanser nedeniyle çok sıkıntılı bir dönem geçirmişti.
 • bir vakit burada bol bol negatif entry bulunurdu, yazarlar uçtukça azalmış, adam da badem gözlü konumuna gelmiş.

  allah rahmet eylesin ancak bir üniversite öğrencisinin hayatında görebileceği en kötü hocalardan bir tanesiydi.

  derste sadece kağıttan okur yazı yazdırırdı, her dönem sınıfın %70'ini dersten bırakırdı, bunu yapmak için de abuk sabuk sorular sorardı. kitaplarını satın almak mecburiydi, fotokopi görürse derse almazdı. odasına gidecek olursanız ve kadınsanız hoşgörüyle davet ederdi, erkekseniz azarlar gönderirdi. bütün bunlar 2005-2010 arasına dair gözlemlerim.

  üniversite hayatımda her hocadan bir şeyler kapmış, bir şeyler öğrenmişimdir. hiç bir hayrını faydasını görmediğim tek hoca kendisiydi.