• gözüm üstünde.

  bana garip gelen eylemlere imza atıyor. serdal adalinin yaptigi 2-3 transfer ile bir anda balon gibi sismesi (evet o hataya ben de düştüm) onu biraz etkilemiş galiba.

  neyse bekliyorum.
 • şimdiye kadar hiçbir yabancı transferini başarı ile sonuçlandıramamış, yetmezmiş gibi bir de eriksson'a sözleşme imzalatıp beşiktaş'ı zarara sokmuş yönetici. olmadı fikret orman. senin iyi niyetinden zerre şüphem yok ama çevrendeki adamları iyi seçemedin. ibrahim altınsay gibi bir değeri küstürüp, iş bilmez adamlara futbolu teslim edersen bu hallere düşersin.

  olay 1 : 23.07.2012 erikkson olayı
  (bkz: http://www.haber1903.com/…ek_imza_var_eriksson.html)

  olay 2 : 14.08.2012 mcgregor olayı
  (bkz: http://www.haber1903.com/…s-3230-mcgregor_soku.html)

  evet transfer sezonu bitti, şimdi bakalım alınan sadece 2 tane yabancı oyuncu var ve ikisi de bonservisi elinde.

  olay 3 : başarısız kalan onlarca transfer girşimi. ve q7 olayı. q7 olayında başarısız bir taktik ve yönetim.

  olay 4 : 21.02.2013 fikret orman'a baş kaldırma ve masör necati yücel olayı.

  (bkz: http://www.haber1903.com/…benden_ozur_dilemeli.html)

  skandallar diz boyu, daha neler göreceğiz bakalım.

  olay 5 : 27.04.2013 korumaları maç sırasında taraftara saldırdı.
  (bkz: http://www.haber1903.com/…ftarlarla_kavga_etti.html)

  29.04.2013 mutlu son: daha fazla skandala imza atamdan sonunda istifa etmiştir. çok şükür.
 • dün gece bir spor programına bağlanıp eriksson ile ilgili açıklama yaparken bile kendi aklı ve fikri ile değil yanında ki birinin ona verdiği direktifler ile açıklama yapan beşiktaş yöneticisi. yahu bari biraz dikkat edinde o adamın sesi duyulmasın arkadaş. bari onu becerin be! yazık çok ama çok yazık..

  evet günümüzde bir çok siyaset ve adamı iş adamı asistanlarının yada yardımcılarının yazdığı metinleri okuyor. ama bir profesyonellik oluyor işin içinde.
 • en iyi ihtimalle murat aksu'nun ajanıdır. çünkü futbol şube sorumlusu olarak yaptığı icraatları beşiktaş'ın yararını gözeterek yapıyorsa ortada çok daha vahim bir durum var demektir.
 • hocasının istediği hiçbir oyuncuyu transfer edemeyen, benim bildiğim gördüğüm beşiktaş tarihinin en becereksiz futbol şube sorumlusu.
  samet aybaba'nın istediği futbolcular da öyle ibrahimovic tevez falan da değil. ospina,zarate,nene,chamkach istedi adam hiçbirini alamadı. lan gökhan süzen'i bari alın dedi. onu da alamadı. öylesine duruyor işte futbol şubesi başında.