şükela:  tümü | bugün
 • beşiktaş'ın futbol şube sorumlusu olan yöneticisi.

  http://twitter.com/#!/tamer_kiran
 • bugüne dek kulübe 3 milyon dolar yardım yaparak cebinden en fazla harcayan yönetici olmuş kendisi.
 • gözüm üstünde.

  bana garip gelen eylemlere imza atıyor. serdal adalinin yaptigi 2-3 transfer ile bir anda balon gibi sismesi (evet o hataya ben de düştüm) onu biraz etkilemiş galiba.

  neyse bekliyorum.
 • yıldırım demirören döneminin celal kolot'u olma yolunda ilerleyen beşiktaş yöneticisi... şu ana kadar yaptıklarıyla hiç sempatik geldiğini söyleyemem...
 • şimdiye kadar hiçbir yabancı transferini başarı ile sonuçlandıramamış, yetmezmiş gibi bir de eriksson'a sözleşme imzalatıp beşiktaş'ı zarara sokmuş yönetici. olmadı fikret orman. senin iyi niyetinden zerre şüphem yok ama çevrendeki adamları iyi seçemedin. ibrahim altınsay gibi bir değeri küstürüp, iş bilmez adamlara futbolu teslim edersen bu hallere düşersin.

  olay 1 : 23.07.2012 erikkson olayı
  (bkz: http://www.haber1903.com/…ek_imza_var_eriksson.html)

  olay 2 : 14.08.2012 mcgregor olayı
  (bkz: http://www.haber1903.com/…s-3230-mcgregor_soku.html)

  evet transfer sezonu bitti, şimdi bakalım alınan sadece 2 tane yabancı oyuncu var ve ikisi de bonservisi elinde.

  olay 3 : başarısız kalan onlarca transfer girşimi. ve q7 olayı. q7 olayında başarısız bir taktik ve yönetim.

  olay 4 : 21.02.2013 fikret orman'a baş kaldırma ve masör necati yücel olayı.

  (bkz: http://www.haber1903.com/…benden_ozur_dilemeli.html)

  skandallar diz boyu, daha neler göreceğiz bakalım.

  olay 5 : 27.04.2013 korumaları maç sırasında taraftara saldırdı.
  (bkz: http://www.haber1903.com/…ftarlarla_kavga_etti.html)

  29.04.2013 mutlu son: daha fazla skandala imza atamdan sonunda istifa etmiştir. çok şükür.
 • fikret orman tarafından ibrahim altınsay'ın yerine sms ile istifası istenmesi gereken adamdı. şimdi taraftar olarak biz kendisinin istifasını istiyoruz, hadi bakalım. mesajı aldınız.
 • dün gece bir spor programına bağlanıp eriksson ile ilgili açıklama yaparken bile kendi aklı ve fikri ile değil yanında ki birinin ona verdiği direktifler ile açıklama yapan beşiktaş yöneticisi. yahu bari biraz dikkat edinde o adamın sesi duyulmasın arkadaş. bari onu becerin be! yazık çok ama çok yazık..

  evet günümüzde bir çok siyaset ve adamı iş adamı asistanlarının yada yardımcılarının yazdığı metinleri okuyor. ama bir profesyonellik oluyor işin içinde.
 • hocasının istediği hiçbir oyuncuyu transfer edemeyen, benim bildiğim gördüğüm beşiktaş tarihinin en becereksiz futbol şube sorumlusu.
  samet aybaba'nın istediği futbolcular da öyle ibrahimovic tevez falan da değil. ospina,zarate,nene,chamkach istedi adam hiçbirini alamadı. lan gökhan süzen'i bari alın dedi. onu da alamadı. öylesine duruyor işte futbol şubesi başında.
 • beşiktaş'ın gördüğü en kötü futbol şubesi sorumlusu. eline para ver bakkala yolla, ekmek alamadan geri gelir, o derece.